Home - Krediler - Yüzde yüzüne araba kredisi veren bankalar
Yüzde yüzüne araba kredisi veren bankalar
Yüzde yüzüne araba kredisi veren bankalar

Yüzde yüzüne araba kredisi veren bankalar

Yüzde yüzüne araba kredisi veren bankalar

Bu yazımızda, araç almak isteyen ancak peşinatı bulunmayanlar için, peşinatsız araç kredisiArabanın yüzde yüzüne kredi veren bankalar, tamamına araç kredisi veren banka ve firmalar ve Yüzde yüzüne araba kredisi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Tamamına araç kredisi veren bankalar

Otomobil kredileri, genel anlamda almak istediğiniz aracın % 75 oranında verilmektedir. Bu durumda, araba almak isteyen müşterilerin, almak istediklerin aracın fiyatının %25′ i oranında peşinatları olması gerekmektedir. Ancak bazı firma ve bankalar, almak istediğiniz aracın tamamına %100 oranında kredi vermektedir. Bu kredi ile almak istediğiniz arabanın yüzde yüzünü kredi ile karşılayabilir, peşin para vermeden hayalinizde ki arabaya kavuşabilirsiniz.

Tamamını kredili araç satan firmalar

Otomobil firmalarının bir çoğu, araba satabilmek için, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu kredilere anlaşmalı firmalar aracılığı ile finansman sağlamaktadırlar. Bazı firmalar ise, kendi bünyelerinde kurulmuş olan finans kuruluşları aracılığı ile araç kredisi verebilmektedirler. Bazıları ise, ülkemizde hizmet vermekte olan bankalar ile anlaşarak, kampanyalı araç kredisi vermektedirler. Bu firmalardan bazıları belli dönemlerde yapmış oldukları kampanyalar dahilinde faizsiz araç kredisi vermektedirler. Faizsiz krediler hakkında ki, Faizsiz kredi veren bankalar isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Hepsine kredili araba satan firmalar

Ford, Fiat, Honda, Toyota, Wolksvagen gibi firmalara araç kredisi için başvuruda bulunduğunuzda, firma yetkilileri tarafından, kredi başvurunuz yapılmaktadır. Firmanın anlaşmalı olduğu banka veya finans kuruluşu tarafından, T.C.kimlik numaranız ile kredi notu sorgulaması yapılmakta ve bu kredi notu sorgulama işlemi sonucunda, puanınız dahilinde, araç kredisi verilmektedir. Eğer siciliniz bozuk değil ise, kara listede değil iseniz, başka bankalar veya kredi kartlarına borcunuz yok ise, genelde tüm firmalardan aracın yüzde yüzüne kadar kredi imkanı verilebilmektedir.

Otomobil kredisi veren bankalar

Ülkemizde, yerli ve yabancı kaynaklı birçok banka tarafından sıfır ve ikinci el araçlar için çeşitli otomobil kredileri verilmektedir. Akbank, İş bankası, Garanti Bankası, TEB, Finansbank, Denizbank gibi özel bankalar ve Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbankası gibi Devlet bankaları tarafından da, araç almak isteyenlere cazip vade ve faiz koşulları ile çeşitli sıfır ve 2. el otomobil kredileri verilmektedir. Otomobil kredisi çekmek isteyen kişilere, öncelikle sürekli olarak çalıştıkları, maaş aldıkları banka şubelerini ziyaret etmelerini tavsiye etmekteyiz. Sitemiz üzerinden de, en uygun araç kredisi veren bankaları sorgulayabilir, hesabınıza uyan bankadan sıfır ve ikinci el en uygun araç kredisi çekebilirsiniz.

Tamamı kredili otomobil almak

Yüzde yüzüne araba kredisi veren bankalar arasında seçim yaparken, bankanın verdiği kredi için talep ettiği dosya masrafı, sigorta giderleri, kasko vb. özel sigortaları ile müşterilerine sağladığı kolaylıkları da incelemenizi tavsiye etmekteyiz. Aracın hepsine kredi veren ancak çok yüksek meblağlarda faiz talep eden firmalar karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

About krediverenbankalar

2 comments

  1. Adnan Karaçay

    Peşinatsız tamamı kredili sıfır araba almak istiyorum çiftçiyim senede bir ödemeli şartı ile 825 dönüm ÇKS var üç yıl yada dört yılda ödemek istiyorum hangi firma hangi bankadan verebilir

  2. Ssk kaydımyok kredi skorum bin yüz eli dır krediyle 30 bin değerinde araç alabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir