Home - Krediler - Yılbaşı Kredisi 2019
yılbaşı kredisi veren bankalar

Yılbaşı Kredisi 2019

2019 yılında nakit ihtiyacı olan müşterilerine, 2019 yılından itibaren taksitlerini ödeme seçeneği sunan ve bu kapsamda birçok müşterisini rahatlatan Halkbank 2019 yılında verdiği nakidin taksitli ödeneğini 2019’de almaya başlayarak başarılı bir kampanyaya imza atmış durumda. Halkbank’ın bu kampanyayı 2019 yılının sonunda da yapması bekleniyordu. Beklentileri boşa çıkarmayan Halkbank 2019 yılında da yapacağı kredi kampanyası kapsamında 50 bin lira limiti olan ihtiyaç kredisini düşük faizler ile vereceğini belirtti.

2019 İhtiyaç Ve Konut Kredisi

Bankaların düşük faizli kredi verme çekişmesi 2019 yılının ortalarında olan gelişmelerden sonra iyice hız kazandı. Devlet bankası olan bankalardan Vakıfbank ve Halkbank’ta bu çekişmenin içine girerek müşterilerine sağlamak istediği en düşük faizli konut kredisi kampanyası ile kredi vermeyi oldukça kolay bir hale getirdiler. 2019 de faiz oranlarında baya bir düşüş olmasına rağmen faiz oranlarını düşürmekten çekinmeyen ve müşterilerine düşük faizli kredi olanağı sağlamak isteyen banklar olmasına karşın Halkbank bu konuda erken davranarak müşterilerine şimdiden 2019 yılı ihtiyaç kredisi imkanı sağladı. Hem de bu kampanyaya ek olarak 2 ay sonra taksitlendirip ödeme fırsatını da sundu. Hatta 2019 yılında ödenmesi gereken 50 bin lira ve 4 ay vadeli ihtiyaç kredisini de veriyor.

Bu kampanyalardan faydalanmak isteyen Halkbank müşterilerinin krediye başvurması için ya banka şubesine gidip görüşmeler sonucunda başvurusunu yapması gerekiyor ya da kısa bir mesajla ön başvurusunu yapabiliyor.

Başvuru sonrasında banka gönderdiğiniz mesajı almışsa eğer sizi taleplerin arasına ekleyecek ve kısa bir mesaj göndererek başvurunuz hakkında size gerekli bilgileri sunacak. 48 ay vade ile kredi kullanan müşterisinden alacağı aylık ödenek 1423 lira olarak belirlenmiştir. Dosya masrafsız bir müşterinin ödeyeceği para ise 1446 TL olarak belirlenmiştir. Yüzde on yedi ile on sekiz arası bir ücret öngörülürken faiz oranları da aşağıda detaylı bir şekilde verilmiştir.

  • Dosya masraflı bir kredinin faiz oranı aylık olarak %1,13 gibi bir rakamla belirlenirken 263 TL seviyelerinde bir dosya masrafı gözükmektedir.
  • Dosya masrafı ödemeden; Dosya masrafı ödemek istemeyen bir müşterinin ise aylık olarak ödeyeceği faiz oranı %1,19’dur.

Daha da bilgi vermek gerekirse size aktarmak için uygun gördüğümüz bazı konularda vardır. Bunlar; SMS yoluyla başvurusunu yapan bir müşterinin 15 bin TL gibi bir üst limit sınırı bulunması yönündedir. Halkbank diyalog ile de başvursanız bu miktar 15 bin TL olarak öngörülmektedir. Fakat Halkbank banka şubesine gidip başvuran bir müşterinin üst limit sınırı 50 bin TL rakamlarına kadar çıkabilmektedir. Halkbank’a bu kredi için başvurmak istiyorsanız eğer internet bankacılığı üzerinden başvurma gibi seçeneklerinizde bulunmaktadır.

Sizi 2019 yılbaşı kampanyası kapsamında bilgilendirmek istedik eğer bu makale size yararlı olduysa ne mutlu bize. Ancak soru ve görüşleriniz varsa yorum bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yorumunuz en kısa sürede cevap bulacaktır.

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir