Home - Kredi kartı - World kart başvuru sonucu öğrenme
world kart başvuru sonucu öğrenme 2017
world kart başvuru sonucu öğrenme 2017

World kart başvuru sonucu öğrenme

World kart başvuru sonucu öğrenme

Kredi kartları içerisinde world özelliği taşıyan ve Yapı Kredi tarafından verilmekte olan kredi kartının ne kadar popüler olduğunu ve tüm alışveriş merkezlerinde geçtiğini söylememize  gerek yok.  Türkiye’de şuan bonus, axess ve world kart en popüler kredi kartları olup, bir birlerine üstünlükleri olsa da, genel anlamda aynı özelliğe sahip olan kartlardır. World kart başvurusu yapan bir müşteriye, Yapı Kredi tarafından en kısa sürede kredi kartı gönderilmektedir.

World Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı kredi bankası tarafından verilen ve Vakıfbank’ın verdiği world özelliğine sahip olan kredi kartları için online başvuru ve sonuç öğrenme işlemi yapılabilmektedir. Başvurunun yapılmasını müteakiben, başvuru işlemleriniz sisteme kaydedilir ve istediğiniz zaman sorgulama yaparak world kartınızın hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sms ile Yapı Kredi Bankası World Kart Talebi

Banka şubesine gitmenize gerek kalmadan, cep telefonunuzdan mesaj göndererek, kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için aşağıda ki görselde de anlatıldığı üzere, WORLD yazıp bir boşluk bırakıp, T.C.NO yazın 4421’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.  Bu işlem sonrasında, banka görevlileri tarafından aranacaksınız veya eğer sistemde kredi kartı için gerekli evraklarınız mevcut ise, bu kez adresinize kredi kartınız direk olarak gönderilecektir.

1 ay civarında bir süre geçmesine rağmen, adresinize kredi kartınız ulaşmaz ise, bankayı arayarak, kredi kartınızın durumu hakkında bilgi alabilir ve talebinizi bildirebilirsiniz. Bunun haricinde online kredi kartı başvuru sonucu sorgulama sistemine giriş yaparak, hangi aşamada olduğunu, ne zaman gönderileceğini, gönderilmiş ise hangi kargo’da olduğunu görebilirsiniz. SMS ile başvuru yaparsanız, tarafınızdan 1 SMS ücreti tahsil edilecektir.

Telefon bankacılığı yolu ile world kart başvurusu ve sonucu öğrenme

Yapı Kredi müşterilerinin kullanmakta oldukları telefon bankacılığı hizmeti ve Yapı Kredi müşterisi olsun olmasın, 444 0 444 nolu numarayı arayan tüm müşterilere talepleri halinde Yapı Kredi World Kredi Kartı hizmeti verilmektedir. Bunun için banka yetkilisine kimlik bilgilerinizi ve kartınızı almak istediğiniz adresi bildirmelisiniz.

Yapı Kredi World Kart ile hangi işlemler yapılabilir?

  • Kredi kartı başvurusu yapan tüm müşteriler, world kartları ile tüm faturalarını ödeyebilirler.
  • Limitleri dahilinde tüm alışveriş merkezlerinden (anlaşmalı) taksit yaptırabilirler.
  • 3 boyutlu güvenlik hizmeti sayesinde internetten özgürce ve güvenli alışveriş yapabilirler.
  • Hem alışveriş yapıp hemde world puan biriktirebilirler.
  • Kartın sahiplerine tanıdığı tüm imkanlardan koşulsuz şartsız yararlanabilirler.

Yapı Kredi World Kart Çeşitleri Nelerdir?

Banka bu kredi kartını kullanım alanlarına göre çeşitlendirmiştir. GOLD, PLATINIUM, BUSINESS, OPET, SANAL, FENERBAHÇE, WORLD EKO bunlardan bazılarıdır. Daha önce de söylediğimiz gibi, Vakıfbank tarafından da bu kredi kartı verilmektedir.

Vakıfbank world kart başvurusu ve sonucu öğrenme

Vakıfbank tarafından, genelde kamu personellerine ve maaş müşterilerine verilmekte olan world kart, Yapı Kredi bankasının verdiği kart ile aynı özelliklere sahiptir.

world kart başvuru sonucu öğrenme
world kart başvuru sonucu öğrenme

Bu kredi kartı ile Yapı kredi bankasının kartı ile taksit yapılabilen heryerde taksit yapılabilmektedir. Başvuru için bu sayfayı kullanabilir ve internet üzerinden online başvuru işlemi yapabilirsiniz. Başvuru işlemi sonrasında yine internet üzerinden kredi kartı sorgulama ve öğrenme işlemi yapılabilmektedir. Bunun için T.c kimlik numaranızı sisteme giriş yapmanız ve cep telefonunuzu da ilgili haneye yazmanız gerekir.

Sitemiz üzerinden, kart aidatı olmayan en uygun World, Bonus, Axess gibi kredi kartları için online başvuru işlemini gerçekleştirebilir ve borcunuzu sorgulayabilirsiniz.

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir