Home - Konut Kredisi - Vakıfbank düşük faizli sarı panjur konut kredisi

Vakıfbank düşük faizli sarı panjur konut kredisi

Vakıfbank düşük faizli sarı panjur konut kredisi

Türkiye Vakıf Bankası 1954 yılında kurulmuş Türkiye’nin devlet bankalarından birisidir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına bankacılık hizmetleri vermektedir. Bu yazımızda sizlere ev kredileri arasında oldukça popüler olan Vakıfbank sarı panjur konut kredisi ile ilgili bilgi vereceğiz.

Öncelikle bazı yeni yapılan siteler ve residencelar vakıfbank sarı panjur ile anlaşma yaparak daha uygun faiz oranları almaktadır. Ev almayı düşündüğünüz residence ve sitenin bir anlaşması olup olmadığını sarı panjur resmi web sitesinden kontrol edebilirsiniz. Öncelikle konut kredisi almak istediğiniz evin ekpertiz değerinin %75 i kredi olarak verilmektedir.

Örnek olarak 100.000 TL ekspertiz değeri olan bir ev için 75.000 TL konut kredisi çıkmaktadır. Örnek ödeme tablosunu inceler isek toplan alınan konut kredisi 75.000 TL dir. Bu ev kredisi toplamda 120 ay ( on yılda ) ödenmektedir. Aylık ödecenek olan taksit tutarı 1.050 TL dir. Konut kredisi faiz oranı 0.95% dir. Kredi tahsis ücreti 375 TL ve ekspertiz değeri 800 TL dir.

Vakıfbank sarı panjur konut kredilerinden ödemeler esnek olmaktadır. İstenir ise aylık ödeme veya 3 aydan 3 aya ödeme seçeneği seçilebilir.

Sarı Panjur Kredisi Kampanyaları

Web SarıPanjur Konut Kredisi:

Vakıfbank sarı panjur konut kredisine internetten başvuru yapan kullanıcılara bazı ilave ek kazanımlar sağlanmıştır. İnternetten yapılan kredi başvurularında kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. 120 aylık taksitte faiz oran 1,06% dir.

Kamuya özel SarıPanjur Konut Kredisi:

Vakıfbank kamu personellerine özel konut kredisi kampanyası yapmıştır. Bu kampanya kapsamında konut kredisine başvuru yapacak kamu çalışanları bu kredi kapsamında 3 aya kadar kredi erteleme, 120 aya kadar taksit seçeneği ve ayrıca bu kampanyaya özel dosya masrafı ile verilmektedir.

indirimli-kolay-saripanjur-konut-kredisi-kampanyasi-675_m

İndirimli SarıPanjur Konut Kredisi:

İndirimli konut kredisi kampanyasında uygun faiz oranı ve 120 taksit imkanı sunulmaktadır. Bu kampanya kapsamında borç transferi yapmak isteyen kişilerde bu kampanyadan faydalanabilirler.

 

Tüm bu kampanyalara yapılacak başvurularda Vakıfbank bazı başvuru evrakları istemektedir. Bu evraklar şu şekildedir; maaş bordrosu, maaş yazısı, maaşınızda haciz olmadığını gösteren yazı, T.C kimlik kartı ve fotokopisi gereklidir. Vakıfbank gerekli görmesi durumunda sizden ilave belge ve teminatlar isteyebilmektedir.

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir