Home - Kredi kartı - Üniversiteli kredi kartı veren bankalar
Gençlere kredi kartı veren bankalar
Gençlere kredi kartı veren bankalar

Üniversiteli kredi kartı veren bankalar

Genç üniversitelilere aidatsız yüksek limitli kredi kartları 2019

Günümüzde artık 7’den 70’e herkes bankacılık ürünlerinden faydalanmak istemektedir. Bankacılık sektöründe de bildiğiniz gibi çok sayıda banka olması gibi durumlar yüzünden haliyle ister istemez bir rekabet ortamı oluşmaktadır. Ve bu sebeple de bankalar ürün portföylerini genişletmek durumunda kalmaktadırlar. Gençlere kredi kartı veren bankalar; Teb bankası, Akbank, Yapı kredi, İş bankası, HSBC, Ziraat bankası, Vakıfbank ve Garanti bankasıdır.

Yapı kredi üniversite öğrencilerine kredi kartı veriyor

Yapı kredi Play karttan 18 yaşını doldurmuş olan tüm müşteriler yararlanabilir. Başvuru yapmak için PLAY boşluk TC kimlik numarası yazıp 4421’e kısa mesaj atabilirsiniz. Yapı kredi ile aylık gelirini belgeleyebilen öğrenciler, bu karta kefilsiz olarak başvuru yapabilir.

Türkiye Ekonomi Bankası en çok tercih edilen banka!

Teb bankası, ÜniversiTEB kredi kartı ile üniversite öğrencilerinin hayatını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Ayrıca tiyatro ve sinemada %50 indirim olanağı bulunur ve asistans hizmetleri de mevcuttur. Teb bankası öğrenciye kredi kartı başvurusunu şubeler üzerinden almaktadır. ÜniversiTeb kredi kartı ile öğrenciler sinemada ve tiyatroda %50 indirim avantajı yakalayabilir.

Finansbank

Finansbank da Aidatsız öğrenci kredi kartı veren bankalar arasında yer almaktadır. Finansbank’ın Fix kredi kartı ile herhangi bir kart aidatı ücreti ödemezsiniz. Fix kart, banka kartı ile kredi kartı özelliklerini tek bir kartta bir araya getirmeyi başarmıştır. Fix karta sahip olmak için “Sizi arayalım” formunu doldurabilirveya TC kimlik numaranızı 3457’ye kısa mesaj olarak yollayabilirsiniz. Bu kart ile Finansbank POS’u bulunan 1.500 den fazla marka ve 250.000’in üzerinde alışveriş noktasında sunulan hizmetlerden ve imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Yapı kredi ile aylık gelirini resmi olarak belgeleyebilen tüketiciler kefilsiz bir biçimde Play Card’tan yararlanabilirler. 18 yaşını doldurmuş olan tüm öğrenciler bu kartı kullanabilir. Başvuru yapmak adına PLAY boşluk TC Kimlik numarası yazıp 4421’e kısa mesaj yollayabilirsiniz. Başlangıçta ortalama 1000 TL kredi kartı limiti olacaktır.

Ziraat bankası Genç Bankkart’a başvuru yapmak için GENC BANKKART yazarak 4747’ye yollayabilirsiniz. Bu kartın hem kredi kartı hem banka kartı özelliği vardır. Ayrıca Genç Bankkart ile Maxipuan kazanabilir ve nakit avans imkanını kullanabilirsiniz.

Vakıfbank

Vakıfbank’ın Like Card’ı ile öğrenciler e-ticaret alışverişlerinde ekstra puan kazanabilirler. Dönemsel kampanyalar ile ekstra Like puan ve World puan kazanabilirsiniz. Like Card ile çekilişe katılarak İphone, İpad ve Mini cooper kazanma şansı elde edebilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerde aylık faiz oranı %2,02’dir. Üniversite çevresindeki anlaşmalı cafe ve restoranlarda indirim olanağına kavuşabilirsiniz. Kart ücreti ise yıllık 12 TL’dir.

Vakıfbank’ın Like card ürünü ile dönemsel kampanyalardan ekstra Like puan ve World puan kazanabilirsiniz. Yine e- ticaret alışverişlerinde ekstra puan da kazanabilirsiniz. Like card öğrenci kartı çekilişle İpad, İphone ve Mini cooper kazanma şansı tanımaktadır. Kart aidatı yıllık 12 TL’dir. Aylık akdi faiz oranı %2,02’dir.

Garanti bankası

Garanti bankasının Bonus Genç kartı ile bedava alışveriş fırsatı yakalayabilir ve taksit yapabilirsiniz. Bonus Genç kartından 18 ile 25 yaş arası gençler faydalanabilir. Gitti gidiyorda, Burger King’te ve Steam’de pek çok fırsattan yararlanabilirsiniz. Ücretsiz taksitli nakit avans ile nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 8 aya kadar  taksit seçeneğinden ve aylık %2,02 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Ekstre atlat özelliği ile bir ay sonra ekstrenizi ödeyebilirsiniz. HEMEN BONUS KART BAŞVURUSU YAPABİLİRSİNİZ.

Akbank’tan öğrenciye kredi kartı başvurusu

Akbank Exi 26 kredi kartından 18 ile 25 yaş arası olan müşteriler faydalanabilir. Bu ürün ile Online alışverişlerinizde 3D secure sistemi üzerinden güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Axess üye iş yerlerinden yaptığınız harcamalardan chip para kazanabilir bu paralarla bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bu kartın en büyük artısı ilk yıl kart ücretinin olmamasıdır. Ek olarak yine taksitli alışveriş ve taksit erteleme gibi fırsatları da bu kart ile sunmaktadır. Akbank öğrenci kredi kartı veriyor. Axess exi26 kredi kartı ile üye iş yerlerinden yaptığınız alışverişlerden chip-para kazanabilirsiniz. Kazanılan chip- paraları yaptığınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. Exi26 kredi kartından 18 ve 25 yaş arası öğrenciler yararlanmaktadır. Ayrıca dönemsel kampanyalar ile indirim kazanabilir ve bu indirimleri vadesiz hesabınızda biriktirebilir, yatırım yapabilirsiniz. İnternet sitelerinden 3D secure sistemi ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Axess exi26’nın taksitli alışveriş ve taksit erteleme gibi pek çok avantajı bulunur. En büyük avantajlarından biri ise ilk yıl kart aidatı ücretinin olmamasıdır.

 HSBC öğrencilere kredi kartı

HSBC Campus kart ile 18-25 yaş arası üniversite öğrencileri bu karttan yararlanabilir. Bu kart ile nakit avans kullanabilirsiniz. HSBC öğrenci kredi kartı veren bankaların arasına girmeyi başarmıştır. HSBC’nin Campus kartından 18 ile 25 yaş arası grupta olan müşteriler faydalanabilir. Ayrıca en büyük artısı da, bu kredi kartı ilk yıl ücretsizdir.

Öğrenci kredi kartı aidatı, işte üniversiteli kredi kartı özellikleri, üniversiteli kredi kartı, işte üniversiteli kart,üniversite kredi kartı başvurusu, işbank işte üniversiteli, üniversiteliye kredi kartı, iş bankası işte üniversiteli kartı nasıl alınır diyenler için aidatsız öğrenci kartlarını araştırdık. HALKBANKASI ÖĞRENCİLERE PARAF KART VERİYOR.

İş bankası

İş bankası da öğrenci kredi kartı veren bankalardan bir diğeridir. İş bankasının İş’te üniversiteli kredi kartından 18 yaş üstü tüm lisans ve yüksek lisans eğitimlerini sürdüren üniversite öğrencileri faydalanabilir. Bu kart ile maximum üye iş yerlerinden alışveriş yaparak gayet kolay bir şekilde Maxipuan kazanabilirsiniz. Başvuru yapmak için sadece öğrenci belgesi ve nüfus cüzdanınız ile banka şubelerine uğrayabilirsiniz.

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir