Home - Krediler - Türkiye’de işsizlik kredisi veren bankalar
Çalışmayanlara kredi veren bankalar
Çalışmayanlara kredi veren bankalar

Türkiye’de işsizlik kredisi veren bankalar

Çalışmayanlara özel banka kredileri

Bu yazımızda, herhangi bir iş sahibi olmayan, çalışmayan kişiler için kredi veren bankalardan bahsedeceğiz. Hangi bankalar çalışmayanlara kredi veriyor, işsizlere verilen krediler, işsizlere kredi veren bankalar konularına değineceğiz. Çalışmayan kişilere, yukarı da yazılı olan ve birçok banka tarafından, özel kampanyalar dışında, kredinin ödenebilmesinin temin altına alınması adına, çeşitli belgeler ve kefil talep edilmektedir. Son düzenlemelere göre, kredi notu yüksek olan ve bankalardan kullanmış olduğu ihtiyaç, otomobil veya konut kredilerini zamanında ödeyen müşterilere, daha düşük faiz oranları verileceği belirtilmiştir. Burada önemli olan konu, bankanın talep etmiş olduğunuz ihtiyaç kredisini ödeyip ödeyemeyeceğinize olumlu yanıt bulabilmesidir. Kefil talep edilmesinin veya çeşitli belgeler istenmesinin tek sebebi budur. Banka şubelerinden, maaş bordrosuz ihtiyaç kredisi veren bankaların müşteri temsilcileri ile görüşerek, kredi notunuza göre hesaplama yaptırabilir, herhangi bir belgeye ihtiyaç duyup duymadığınız hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz. Günümüzde, tüm bankalar tarafından, müşteri kazanma eğilimi nedeniyle, birçok banka tarafından, çalışmayanlara ve işsizlere de, ödeme güçlerine oranla çeşitli krediler verilmektedir. Bankalar için esas olan şey, kişinin çalışıp çalışmaması değil, ödeme temerrütüne düşüp düşmeyeceği durumudur. Bankalar, çalışmayan kişilere, maaş bordrosuz kredi verebilmek için çeşitli şartları vardır. Şimdi sizlere çalışmayanlara kredi veren bankaları listeleyelim.

Garanti bankası, her kesimden müşterilerine, en uygun ihtiyaç, konut ve otomobil kredileri vermektedir. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerinden, nüfus cüzdanı fotokopisi ve gelir belgesi talep etmektedir. Ancak kredi çekmek isteyen çalışmayan kişiler, bankaya, çekmek istedikleri krediyi garanti altına alabilecek, kefil veya ipotek tesis ederek kredi çekebilirler. Ayrıca, Garanti bankasından kredili mevduat hesabı veya kredi kartı alarak nakit avans yöntemi ile kredi kullanabilirsiniz. İş bankası çeşitli teminatlar ile ihtiyaç kredileri vermektedir. İş bankası şubelerine ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve konu hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz. İş bankası tarafından verilen çalışmayanlar için en uygun ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank Devlet bankası olması nedeniyle, tüm halkımıza Devlet Destekli krediler vermektedir. Yine Vakıfbank şubelerinden çalışmayanlar için kredi başvurusu yapabilir ve bankanın talep ettiği evrakları temin ederek kredi kullanabilirsiniz. Akbank ülkemizin sayılı lider bankaları arasında olmayı sürdürüyor. Akbank şubelerinden en düşük faizli ve en uygun ihtiyaç kredileri sizleri bekliyor. Çalışmayanlar, maaş bordrosu olmayanlar, sabit bir geliri olupta, bu geliri belgelendiremeyenler, ev hanımları, evde çalışanlar, Akbank şubelerinden çalışmayanlara ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası şubesi de, Vakıfbank gibi, Devlet bankası olması nedeniyle, genelde Tarım ve Hayvancılık ile uğraşan çiftçi ve üreticilere, çeşitli Ziraai ve İhtiyaç kredileri vermektedir. Bu kapsamda, Ziraat Bankası şubelerini ziyaret ederek, maaş bordrosuz kredi başvuru yapabilir ve Gelir belgesiz kredi veren bankalar içinde, Ziraat bankası ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. Denizbank şubelerinde, ev hanımları için birçok ihtiyaç kredisi mevcuttur. Denizbank tüm evin yükünü çeken, ev hanımlarına özel bankacılık imkanları sağlıyor. Sizde Denizbank şubelerini ziyaret ederek, ayrıntılı bilgi alabilir veya internet üzerinden ev hanımları için kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ev hanımlarına kredi veren bankalar isimli yazımızdan, ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

TEB ihtiyacınız olduğu anda her zaman yanınızda. TEB şubelerini ziyaret ederek, nakit ihtiyacınızı gidermek için, en uygun vade ve faiz seçenekleri bulunan ihtiyaç kredilerine başvuruda bulunabilirsiniz. Emeklilere kredi veren bankalar içinde bulunan TEB, bazı kredi paketlerini belirli miktarlarda gelir belgesiz vermektedir. Sizde TEB şubelerini ziyaret edebilir veya internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Bazı çalışanlar, maaş bordrosu olmamaları nedeniyle çalışmayanlar sınıfında yer almaktadırlar. Finansbank, tüm halkımıza, her an ihtiyaçları olan maddi desteği ve finansmanı sağlayabilmek adına, herkese en uygun kredi paketleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Finansbank şubelerini ziyaret ederek, çalışmayanlara verilen krediler,  maaş bordrosuz krediler, en düşük faizli ihtiyaç kredileri hakkında ayrıntılı bilgiler edinebilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Odeabank tarafından, belirli kredi miktarlarında, banka tarafından kefil talep edilmektedir. Yine belirli oranlarda ihtiyaç kredisi taleplerinizi Odeabank şubelerinden temin edebilir ve ihtiyaçlarınızı ertelemeden, en uygun kredi faizleri ile vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Emeklilere öğrencilere faizsiz kredi veren bankalar, 15 yıl 180 ay vadeli konut kredisi veren bankalar, isimli yazılarımızı okuyabilir öğrenci ve emekli kredileri ile uzun vadeli konut kredisi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Halkbank şuan itibariyle Kredi Bordro24, Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi, Kamu Sektörü Çalışanlarına Özel Kredi, 2/B Kredi Paketi, Kentsel Dönüşüm Kredisi kampanyaları ile tüm müşterilerine hizmet vermektedir. Halkbank şubelerinden ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler ülke genelinde ki, tüm Halkbank şubelerini ziyaret ederek, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. Ayrıca internet üzerinden, çalışan veya çalışmayanlara verilmekte olan ihtiyaç kredilerini hesaplayabilir, hesabınıza uyan kredilere başvuruda bulunabilirsiniz. INGBank şubeleri, çalışmayanlar için en düşük faiz ve vade seçenekleri ile çeşitli imkanlar sunmaktadır. Banka tarafından talep edilen şartlar yerine getirildiğinde, kredi başvurusu yapabilir ve en uygun kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinden online başvuru yapabilir ve borcuna sadık müşterilere özel  faiz oranları ile verilmekte olan 100.000 TL’ye kadar nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.İnternet sitemiz üzerinden en düşük faizli en uygun ihtiyaç kredilerini inceleyebilirsiniz.

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir