Home - Krediler - Türkiye Ekonomi Bankası Faizsiz Evlilik Kredisi ve Çeyiz Desteği
Teb evlilik kredisi
Teb evlilik kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası Faizsiz Evlilik Kredisi ve Çeyiz Desteği

Teb yeni evlenenlere özel kampanyalar

Yuva kurmak, evlenmek her gencin hayallerini süslüyor. Bu hayaller maddiyatı olanlar için sorun değil ancak, düğün, nişan, beyaz eşya ve benzeri masraflar araya girdiği zaman hayatı zindana çeviriyor. Evlenmeyi düşünüyorsunuz fakat yeterli nakitiniz olmadığı için erteliyor iseniz ya da hayalinizdeki evliliği gerçekleştirmek yerine hayallerinizi minimize etmeye başladıysanız eğer, evlilik kredileri imdadınıza yetişebilir. Günümüzde kredi notu düşük olan müşterilere bile kredi veren bankalar mevcuttur. Evlilik kredisi ürün paketi de bankaların düzenlediği kampanyaları arasında yer almaktadır. Teb evlilik kredisini 36 aya varan vade olanağı ile kullanabilirsiniz.

Teb evlilik kredisi için gerekli belgeler

  • *Nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi
  • *Gelir belgesi (ücretli çalışanlar için maaş bordrosu, serbest çalışanlar için son 3 yıllık bilanço, vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi)
  • Teb bankası bazı durumlarda kefil ya da ek belge isteme hakkına sahiptir.

İhtiyaç kredisi kategorisinde değerlendirilmektedir. Bu bağlamda kullanmış olduğunuz kredinin faizi, piyasadaki faiz oranı değişikliklerinden etkilenmez ve kredi vadesi boyunca sabit kalır. Teb bankasının bu ürününü 36 aya varan vade avantajı ile kullanabilir ve taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.

Teb bankasının bu kredisini 36 ay vade ile kullandığınızda aylık faiz oranı %1,65 olarak alınacaktır. Kredi tahsis ücreti, kredinin %0.5’i olarak hesaplanır. İhtiyacınız olan tutar için aylık geliriniz yetersiz gelir ise bir taşınmazı (konut, arsa, tarla, yazlık, dükkan gibi) teminat olarak göstermeniz gerekebilir. Bu durumda 36 ay vade için 508 TL eksper ücreti, 159 TL de ipotek tesis ücreti, 265 TL de sigorta masrafı ödersiniz.

TEB ÇEYİZ HESABI başvurusu yapabilirsiniz.

Teb evlilik kredisine başvuruda bulunmak için Teb şubelerini ziyaret edebilir, bireysel müşteri temsilcisinden detaylı bilgi alabilir ve 444 0 666 Teb telefon şubesini arayabilirsiniz. Eğer acil olarak paraya ihtiyacınız var ise Teb pratik ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz.Örneğin; 36 ay vade ile 7.500 TL’lik bir kredi için aylık %1,55 faiz oranı ödersiniz ve 287 TL de aylık taksit ödemeniz olur. Kredi tahsis ücreti de 39 TL civarı hesaplanacaktır, sigorta masrafları da 254 TL tutacaktır.

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir