Home - Krediler - Sigortasız Çalışanlara Gelir Belgesiz Kredi
Sigortasız Çalışanlara Gelir Belgesiz Kredi
Sigortasız Çalışanlara Gelir Belgesiz Kredi

Sigortasız Çalışanlara Gelir Belgesiz Kredi

Sigortasız çalışanlara kredi veren bankalar

Sigortasız olarak çalışan ve çalıştırılan çok sayıda işçimizin olduğunu hepimiz biliyoruz. Kimi vatandaşımız çalışmış oldukları işlerde deneme sürecinde kimi vatandaşımız ise kaçak yollarla çalıştırılmaktadır. Bu durum yasal olmasa da her iki tarata birbirlerinden memnun olmaktadır. Son zamanlarda bankaların almış oldukları kararlar doğrultusunda gelir belgesiz olan vatandaşlarımıza ve sigortasız olarak çalışan vatandaşlarımıza ve hiç bir şekilde bir geliri olmayan vatandaşlarımıza kredi imkanı tanımaktadırlar. İhtiyaçları doğrultusunda kredi başvurusunda bulunan ve sigortasız olarak çalışmış oldukları için başvurularından red cevabı alan vatandaşlarımızın artık yüzü gülecek ve kredi başvuruları olumlu yönde cevaplanacaktır. Bu sebepledir ki bugün makalemizde siz değerli okurlarımız için Sigortasız Çalışanlara Gelir Belgesiz Kredi adlı başlığa değinerek sizler için bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Gelir belgesi olmayana ve işsiz olana kredi imkanı

Gelir belgesi olmayan ve işsiz olan vatandaşlarımız için kredi imkanı sunan bankalar son zamanlarda hızlı bir şekilde yayılmakta ve sık karşımıza çıkmaktadır. Sigortasız işçi çalıştırmak ve bu duruma göz yumarak çalışmak yasal olmayan konuların başında gelmiş olsa da her iki tarafta bu süreçten memnun olduğu için çalışma hayatında bu yasa dışı olaylar olmaya devam edecektir.

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi gelir belgesi olamadan çalışan vatandaşlarımız ihtiyaçları olduğu için kredi başvurusunda bulunmuş olduklarında olumsuz cevap almaktaydı. Fakat son günlerde çalışmayana ve sigortasız olarak çalışana bankalar kredi imkanı tanımaktadır. Üstelik kredi ihtiyacınız için banka şubelerine gidip saatlerce beklemenize gerek kalmadan inretnet üzerinden ve cep telefonlarınızdan yapacağınız başvurular sayesinde talep etmiş olduğunuz kredi miktarı banka tarafından hesabınıza yatırılacaktır.

Sigortasız çalışanlara gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileridir?

Sigortasız olarak çalışıyorsanız ve gideriniz gelirinizden fazla ise, borç paraya ihtiyaç duyabilirsiniz. Fakat günümüzde ihtiyacınız kadar borç verebilecek kimse kalmadığı için çareyi banka kredilerinde arayabilirsiniz. Sigortasız olarak çalışıyorsanız eğer bankadan kredi çekmekte olumsuz olarak gözükmüş olsa da internet bankacılığı ve cep telefonlarınıza indirmiş olduğunuz uygulamalar sayesinde kredi çekebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Peki gelir belgesi olmadan ve sigortasız olarak çalışan vatandaşlarımıza hangi bankalar kredi imkanı sunmaktadır.

  • Finansbank
  • Ing bank
  • Denizbank
  • Akbank
  • Yapıkredi
  • Garanti bankası

Yukarıda maddeler halinde saymış olduğumuz bu bankalar cep telefonunuza indirmiş olduğunuz uygulamalar sayesinde ve internet bankacılığı sayesinde kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Akbank'tan sigortasız çalışanlara kredi imkanı
Akbank’tan sigortasız çalışanlara kredi imkanı

Akbank’tan sigortasız çalışanlara kredi imkanı

Akbank sigortasız olarak çalışan vatandaşlarımıza ve hiç bir geliri olmayan vatandaşlarımıza kredi imkanı sağlamaktadır. Üstelik bankanın sunmuş olduğu bu kredilerden yararlanmanız için banka şubelerine gitmenize gerek kalmamaktadır. Banka 20 bin liralık kredi imkanı sunarken aynı zamanda müşterileri için 48 ay vade imkanı tanımaktadır. İhtiyacınız olan 20 bin liralık kredi imkanından yararlanmak için google play üzerinden cep telefonlarınıza Akbank direkt hesabını indirmeniz gerekecektir. Bu uygulamayı telefonunuza indirmiş olduğunuzda ilk adımı atmış bulunacaksınız. Tabi bu uygulamayı indirmeniz yeterli olmayacaktır. Bankaya giderek adınıza bir hesap açtırmanız ve hesap açtırırken mobil uygulama için gerekli olan şifreyi talep etmeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında ise indirmiş olduğunuz uygulamaya giriş yaparak kredi başvuru işlemlerini başlatmış olacaksınız. T.C kimlik numaranız veya hesap numaranız ile birlikte kullanıcı adını kodlayabilirsiniz.

 Gayrimenkul İpotekli Kredi Veren Bankalar

Daha sonrasında ise bankadan almış olduğunuz şifreyi girerek cep telefonunuza gelecek olan güvenlik kodu sayesinde de giriş işleminizi tamamlamış olacaksınız. Sisteme giriş yaptıktan sonra ise kredi talebinde bulunabilirsiniz. Eğer krediniz olumlu cevaplanırsa banka tarafından hesabınıza ihtiyacınız olan tutar yatırılacaktır.

İnternet bankacılığı sayesinde sigortasız kredi imkanı

Sigortasız olarak çalışıyorsanız veya ev hanımı iseniz üstelik hiç bir geliriniz yok ise ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kredi imkanı ayağınıza gelmiştir. Kredi ihtiyacınız için banka şubelerine giderek zaman harcamanıza gerek kalmadan internet bankacılığı ile başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet bankacılığı başvuruları için öncelikle hesabınız bulunan bankanın veya kredi talebinde bulunacağınız bankanın internet bankacılığını kullanıyor olmanız gerekmektedir. Eğer bu güne kadar bu uygulamayı kullanmadıysanız.

Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi

Başvuru yapacağınız bankanın müşteri hizmetlerini arayarak veya banka şubelerine giderek şifre talebinde bulunmanız gerekecektir. İnternet bankacılığı için şifreniz oluşturulduktan sonra sistemi kullanmanız çok daha kolay olacaktır. Bankanın sitesine girerek bu uygulamayı seçecek ve daha sonrasında ise kullanıcı adı ve şifrenizi gireceksiniz. Kullanıcı adınız T.C kimlik numarası veya Hesap numaranız olacaktır ve bankadan almış olduğunuz şifre ile sisteme giriş yapmak için tuşlayabilirsiniz. Cep telefonlarınıza güvenlik kodu gelecektir. Bu kodu’da girdikten sonra kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka olumlu cevap vermiş olduğunda hesabınıza ihtiyacınız olan kredi tutarını yatıracaktır.

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir