Home - İşyeri Açma Kredisi - Pos Cihazı Veren Bankalar 2019
Pos Cihazı Veren Bankalar

Pos Cihazı Veren Bankalar 2019

Artık her ne üzerine olursa olsun bir satış yapıyorsanız Pos Cihazı olması zorunludur. Çünkü müşterilerin neredeyse hepsi bir bankadan faydalanmakta ve kredi kartı aracılığıyla alışveriş yapmaktadır. Dolayısıyla nakit vermek yerine herkese taksitlendirme işlemi daha kolay gelmektedir. Bu konuda ücretsiz post cihazı veren bankaları açıklayacağız. Öncelikle şunu söylemek gerekir katılım ve mevduat bankalarının çoğu ücretsiz pos cihazı vermektedir. Bazı işyerleri içinde bu pos cihazlarını kullanma zorunluluğu vardır.

Yazar Kasa Pos Cihazları Hangi İş Yerlerinde Geçerli

Artık iş yerlerinin yeni nesil poz cihazlarını kullanması gereklidir. Eskiden pos cihazlarının tek özelliği fis kesmekti diğer türlü pos cihazları ise bankalarda bulunmaktaydı. Artık güvenli alışveriş yapmak ve ödeme sorunu oluşturmaması için taksit seçeneğinden dolayı aldığı mallarda pos cihazını satın aldığı iş yerinden talep etmektedir. Yeni pos makinelerinde hem satış kaydı hem de müşteri kaydı yapma özelliği vardır. Bu cihazların yeni nesillerinin çıkmasının esnafın cebine zarar olarak dönüşünden dolayı esnaflar şikayetçi olsa da bu sisteme geçmek zorundadırlar. Zorunluluk şu şekildedir, 3100 Sayılı Kanun ve de 427 sayılı tebliğ namelerdir.

Yazar Kasa Pos Cihazı Nasıl Alınmaktadır?

İşyeri sahiplerinin öncelikle maliyeye giderek bu cihazı edinmek için izin belgesi alması gereklidir. Bu pos cihazını almak istedikleri firma ya da bankaya başvurulmalıdır. Yazarkasa ve pos başvurduğunuz bankada ya da firmada stokta olmasa da ödemesi yapılmaktadır. Buradan gelen fatura geçerlidir.  Cihazı ihraç ettikten sonra banka şubesine giderek bankanın uygulamalarını cihazlara yükletilmelidir.

Vakıfbank Pos Cihazı Kampanyası:

Vakıf Bankası’ da pos vermektedir. Vakıfbank’ın pos cihazı markaları; VERA DELTA, BEKO 220 TR/300, MİKROSARAY PİDİON MT 360 gibi modeller yer almaktadır. Daha fazla çeşitleri olan bu modelleri tüm ayrıntılarıyla Vakıfbank şubesine giderek öğrenebilirsiniz. Vakıfbank şubesi bütün müşteriler için farklı paket pos cihazı vermektedir. Bunlarsa; ’’ Masaüstü pos cihazı, IP/Adsl kablosuz poz cihazı, Yazarkasa pos cihazı, Mobil poz cihazı, Tarım pos cihazı.’’

Vakıfbank’ın kampanyaları 2 farklı paketten oluşmaktadır. Kredi kartından tek çekim için veya taksitli alışveriş için kullanılır. Bu paketlerin  oranları esnafın aylık kazancıyla belirlenmektedir. Paket ücret fiyatları 25TL-100TL arasında değişmektedir.

Garanti Bankası Pos Cihaz Kampanyası:

Garanti Bankası ’da müşterilerine pos cihazı vermektedir. Garanti bankası, Masaüstü Pos ürünü, DCC POS, Temassız ödeme gibi sistemleri kullanmadır. Garanti Bankası müşterilerine bu hizmeti de vererek memnun etmektedir. Yazarkasa başvurusu yapmak için banka şubesine gidilmesi gereklidir. Bu şubeye giderek kayıt işlemlerini tamamlayan kişiler başvurunun onaylanması için bankanın belirlediği şartları yerine getirmelidir. Garanti bankasının kampanyaları esnaflar için gayet uygun olarak görülmektedir.

TEB Pos Cihaz Kampanyası:

Aylık geliri en az 1500 TL olan işyerleri TEB  kartlarıyla 36 ay süresi boyunca her ay 4000 TL ya da 24 ay süresi boyunca her ay 6000 TL kullanma şartı verirseniz, Ücretsiz yazar kasa sahibi olabilirsiniz.

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir