Home - Krediler - Kurban bayramına özel düşük faizli krediler

Kurban bayramına özel düşük faizli krediler

Kurban bayramına özel düşük faizli krediler

Kurban bayramının yaklaştığı şu günlerde her ailede tatlı bir telaş vardır. Özel yemekler, baklavalar hazırlanacak, kurbanlık kuzu, koç inek alınacak , bayramlık elbiseler alınacak, çoluk çocuk ziyarete gelecek, belki de hep birlikte ailece tatile gidilecek bu tatlı telaşlar birazda aile bütçelerini sarsmaktadır. Bu nedenden dolayı finans ihtiyacı doğabiliyor. Bu durumu gayet yakından takip eden finans kuruluşları ve bankalar özel kredi kampanyaları düzenlemektedir. Bu konuda uzman ekibimiz ile kurban bayramına özel kredi kampanyalarını sizler için özel olarak inledik. Şimdi sizler ile paylaşıyoruz.

geleneksel_bayram_kredisi_2019

Vakıfbank geleneksel bayram kredisi

Vakıfbank ülkemizin en önemli devlet bankalarından birisidir. Kurban bayramına özel Türk vatandaşlarına yönelik çok uygun faiz oranlı bayram kredisi kampanyası mevcuttur. Vakıfbank bayram kampanyası detayları şu şekildedir. Bu kampanyada bayram kredisinin faiz oranı 1,27% dir. Bu kampanya kapsamında alınan dosya masrafı ( kredi tahsis ücreti ) 250 TL dir. Eğer bu parayı ödemek istemez iseniz kredi faizini %1,36 çıkartıyorlar ve bu şekilde dosya masrafını ilk etapta ödememiş oluyorsunuz. Örnek bir ödeme planını inceler isek 50.000 TL lik bir kredi alınması durumda ödeme planı şu şekilde ortaya çıkar. Faiz oranı 1,27% olacaktır. Toplam krediyi maksimum 36 ay boyunca ödeyebiliyorsunuz. Vakıfbank bayram kredisinde aylık ödeme tutarı 1,814 TL dir. Kredi tahsis ücreti 250 TL dir. Toplam kredi süresi boyunca ( 36 ay ) ödenecek toplam tutar ise 65.304 TL dir.

Bu krediye başvurabilmek için bazı şartlar gereklidir. Öncelikli olarak bir gelire sahip olduğunuz bir işiniz olmalı, özel sektör, kamu sektörü çalışanı veya emekli olmalısınız. Eğer bu şartlara sahip değilseniz bir işletmeniz var ise işletmeniz adına da kredi alabilirsiniz. Banka sizden gelirlerinizi belgelemenizi isteyecektir. Vakıfbank bayram kredisine Vakıfbank’ın tüm şubelerinden başvurabilirsiniz. Vakıfbank bayram kredisi ile ilgili daha detaylı bilgiyi Vakıfbank internet sitesinden alabilirsiniz.

İş bankası geleneksel bayram kredisi

Geleneksel-Bayram-Kredisi-Kampanya-Banner-720x200

İş bankası da yıllardan beri her bayram bayrama özel bir kredi kampanyası yapmaktadır. İş bankası bayram kampanyasının başvuru tarihleri 11-Ağustos – 20 eylül tarihleri arasındadır. Bu tarihler arasında bayram kredisi almak isteyen tüm vatandaşlarımız İş Bankası şubelerinden bizzat başvuruda bulunabilirler. Bayram kredisinin detaylarına göz atacak olur isek en öne çıkan özelliği faiz oranının 1,27% ile 1,35 arasında değişmesidir. Bu faiz oranı alınan kredinin miktarına göre değişmektedir. Alınan kredi yüksek ise faiz oranı 1,27% olmaktadır.

50.000 TL lik örnek bir kredinin ödeme planına bakalım.Bu kredide uygulanan faiz oranı 1,27 dir. Bayram kredisini maksimum 3 yıl boyunca ödeyebilirsiniz. Aylık ödenecek olan taksit miktarı ise 1.815 TL dir. Toplam ödenecek olan para ise 65.335 TL dir.İş bankası kredi tahsis ücreti olarak 250 TL ve hayat sigortası olarak da yıllık 316 TL kesmektedir. Bu krediye çalışan , emekli veya bir işletmesi olan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları başvuruda bulunabilir.

Eğer nakit ihtiyacınız daha az miktarda bir para ise İş bankası buna da çok özel bir düzenleme yapmıştır. 5.000 TL çekmek isterseniz toplam 36 ay boyunca krediyi ödeyebilirsiniz. Bu kredi miktarı az olduğu için dosya masrafı da 25 TL , hayat sigortası primi ise yıllık 32 TL dir. Tüm ödemelerin ödenmesi durumunda ödenöiş olan toplam para ise 5.542 TL olacaktır. Bu bayram kredisi kapsamında alınabilecek kredinin üst limiti 50.000 TL ile sınırlıdır.

Garanti bankası geleneksel bayram kredisi

Garanti bankası da diğer önemli bankalar gibi bayram kredisi olarak özel bir kampanya yapmıştır. Garanti bankasının bayram kredisini diğer bankalardan ayıran en önemli özelliği üst birim olan 50.000 TL ye 1,19% gibi çok özel bir faiz uygulamasıdır. Örnek bir krediyi inceler isek 50.000 TL kredinin maksimum ödeme ay sayısı 36 dır. Bu kredi için aylık ödenecek miktar ise 1.786 TL dir. Kredinin bitiminde ödenmiş olacak olan toplam miktar ise 64.546 TL dir. Garanti bankası bu kredi kapsamında 250 TL kredi tahsis ücreti ve yıllık olarak 250 TL hayat sigortası primi masraf almaktadır. Bayram kredisi için tüm Garanti bankası şubelerinden başvuru alınmaktadır. Sadece internet üzerinden yapılacak başvurularda kredi üst limiti 25.000 TL dir.

Tüm ihtiyaçların arttığı bayram günlerinde son günlerde bazı günlerde özel tatil yapılarak bayram tatili süresi 9 güne çıkarılmaktadır. Tüm bu süre içinde bayram kredisi alıp güzel bir tatil yapmak herkesin hakkı!

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir