Home - Kredi Notu - Kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin
kredinizi-biz-cekelim-siz-odeyin-2017
kredinizi-biz-cekelim-siz-odeyin-2017

Kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin 2019

Kara listede iseniz, bankalar kredi vermiyor ise, sizde kredinizi biz çekelim siz ödeyin modelini düşünebilirsiniz. Bu sistemde Devlet bankalarından maaş almak gerekmiyor. Herhangi bir şekilde kara listede olmanız veya olmamanız da mühim değil. Yeter ki siz kredi isteyin. Acil paraya ihtiyacınız olduğu her an bu sisteme dahil olarak, kredi veren firma veya kişilerden borç para alabilirsiniz. Ancak, biz bu durumu en başından beri önermedik ve önermiyoruz. Öyle veya böyle diyen internet sitelerine hiç ama hiç güvenmenizi tavsiye etmemekle beraber, elinizi cebinizden çıkarmamanızı öneriyoruz. Çünkü bu insanlar para için her şeyi yaparlar.

Kredi notu düşük olan kişilere yardım etmek bahanesiyle yaklaşıp, önce gözleri parayı görünce yerinden oynayan, daha sonra bu kişiler, sizin cebinizde ki parayı çalmaya, ekmeğinize göz dikmeye ve para için insanlığını hiçe saymaya başlayacaklardır. Tecrübe ettik ve gördük malesef bu insanların dolandırıcılardan bir farkları yoktur.

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin nedir?

Hiçbir banka, sicili bozuk olan kişi veya tüzel kişiliklere kredi vermez. Veya vereceği krediyi garanti altına almadan asla ödeme yapmzz. Size bu şartlarda kredi vereceğini söyleyen kişi veya kuruluşlara itimat etmeyiniz. Özellikle de 690 Tl. para karşılığında size evrakları göndereceğini, paranın hesabınıza hemen yatacağını söyleyen kişilere asla itimat etmeyin. Bir de iki de birde, bu dünyada para boş iş, paraya değer vermiyorum ben, hayat boşmuş diyen kişileri gördüğünüz gibi oradan hemen uzaklaşın çünkü, bu insanlar para uğruna her şeyi satabilecek kişilerdir.

Kredinizi biz çekelim taksitleri siz ödeyin diyen firmalar güvenli midir?

Kredi notunuz düşmüş ise, eşten dosttan borç para alamayacak durumda iseniz, kara listede olanlara kredi veren bankalara ve firmalara inanmayın. Çaresiz olduğunuz bir anda, ortaya çıkan bu firmalar, sizi kandırmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Bir nevi sanal ve modern tefeci görünümünde olan bu kişiler, emeklinin elinde ki, 5 kuruş maaşa, yıllarca birikim yapmaya çalışan memur arkadaşın maaşına, arkadaşının kazandığı ekmek parasına göz dikerler ve tüm hayatı bir tarafa bırakıp, öbür tarafta hesap vermek olsa da, başkasının ekmeğini almaya çalışırlar. Lütfen uzak durun. Kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin diye birşey yoktur. İnanmayın !

Kredinizi biz çekelim taksitleri siz ödeyin icadı

Bankaya sizin adınıza başka bir kişi onlarca imza atıyor. Siz hiç elinizi sürmeden, deste deste paralara sahip oluyorsunuz. Veya bu para banka hesabınıza yatıyor ve bankaya giderek hemen bu parayı çekiyorsunuz. Bankaya hiçbir borcunuz olmadığı gibi, sizin yerinize kredi çeken kişi senet yapmışsa da, bu senet hiç önemli değil. İcraya verseler, aylar yıllar sürer ve siz bu esnafa işleri yoluna koyarsınız. Elbet birçok kişinin kredinizi biz çekelim siz ödeyin modelinden beklentisi bundan ibarettir. Sayın okurlar, üzülerek söylüyoruz ki, böyle bir dünya yok.

Sicili bozuk olanlar kredi imkanı!

Sitemizden veya başka bir platformdan, sicili bozuk olan, kırmızı kalem çekilen, kara listeye düşen kişi, kurum  veya kuruluşların ismini kullanarak size kredi çekeceğini, taksitleri her ay siz ödeceğinizi ve sizden bir miktar komisyon alacağını söyleyen kişi veya firmalara asla güvenmeyin. Kulağınıza küpe olsun.

About krediverenbankalar

20 comments

 1. kredi çekmek istiyorum.banka sicilim bozuk.özel sektörde maaşlı çalışıyorum.size nasıl ulaşabilirim. telefon numaram .

 2. Merhaba bana nasıl yardımcı olabilirsiniz

 3. kredi için bilgi almak istiyorum

 4. Erhan yılmaz

  35000tl krediye İhtiyacım var aylık 1600 TL ödeyerek yardımcı olursanız sevinirim

 5. 15000 20000 arasi 36 ay vadeli nakide ihtiyacim var su an calismiyorum gemici adami belgesi icin kursa yatirmak icin beni bilgilendirirseniz sevinirim

 6. Bende bankalara olan daginik borcumu odeyip tek bi yere odemek yapmak istiyorum 20000 bine ihtiyacim var yardimci olursaniz acil lutfen

 7. Merhabalar
  7000 ihtiyacım var bankadan sicil dolayısıyla çekemiyorum 3500 TL maaşım var gumrukcuyum

 8. Kredi kartı ödemem düzensiz olduğu için kredi notum düşmüş benim bilgim yoktu geciktirince düştüğünden kredi çekmek istediğimde çekemeyeceğimi söylediler adanada öğretmenim 2400tl net maaşım var acil nakit ihtiyacım var 5000tl yardımcı olabilirseniz sevinirim haberinizi bekliyorum

 9. 2 kredim var tek bankada toplayip tek odemem olmasini istiyorum ama cok basvurum varmis onaylanmiyor 1 yildir hastanede calisiyorum acil 20 bine ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

 10. Devlet memuruyum ankarada yasiyorum acil 30 bin tl krediye ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

 11. Ozgül yilmaz

  Selam bende acil Kiredi almak istiyorum çalışan el geliri olan biriyim ödeme de sıkıntı olmax

 12. 20 gun sonra dugunum var acil nakite ohtiyacim var yardim eder misiniz

 13. Merhaba, 10000 TL nakit paraya ihtiyacım var. Ödemesi gecikmiş kredi kartımdan dolayı sicilim bozuk ve tahminen kara listeye alınmış olabilirim. İstanbul Kapalı Çarşıda çalışmaktayım ve paranın ufak bir kısmını borcumu kapatmaya geriye kalan kısmını ise işimi daha büyütmeye ileriye taşımaya kullanacağım. Dikkate alıp yardımcı olursanız sevinirim. İlginiz için teşekkürler.

 14. Şaban doğan

  Slm 10 bin tly ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 15. Burhan bıyık

  Acil 20 000 lira ihtiyacım var 36 ay vade

 16. Yeni kurduğum işyeri için balda ihtiyacım var kısa süreli yüksek meblayla ödeyebilirim.kurucumuxun ayrılmasıyla ödeme düzensizliğin oldu.taşınmazım var satışı zaman alıyor

 17. 50000 tl Krediye ihtiyacım var acil olarak bana ulaşabilirmişiz

 18. Ben murat 20.000 tl ihtiyacım var gelirim yüksek

 19. 20.000 TL ihtiyacım var gelirim yüksek

 20. 10 bin tlye ihtiyaç ım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir