Home - Kredi Notu - Kredi Notu 800 Puana Kredi Veren Bankalar
Kredi Notu 800 Puana Kredi Veren Bankalar
Kredi Notu 800 Puana Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu 800 Puana Kredi Veren Bankalar

Kredi notu nedir?

Kredi notu son zamanlarda hayatımızda çok önemli bir noktaya sahip olmaktadır. Ve hemen hemen herkes kredi notu hakkında bilgi sahibi olmaktadır. Fakat sizleri kredi notu hakkında daha geniş bilgilendirmek istediğimiz için bu başlığı ele almakta yarar görüyoruz. Kredi notu banka ve finans kuruluşları ile şahıslar arasında geçen maddi anlamdaki konuları ele alarak sayısal bir şekilde analizler elde edilmesi sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bu sitem sayesinde bankalar ve müşteriler daha çok rahata ermiş ve kredi çekmek isteyen vatandaşlarımıza kredi notları referans olmaktadır. Bu sebeple bugün makalemizde siz değerli okurlarımız için Kredi Notu 800 Puana Kredi Veren Bankalar adlı başlığı inceleyerek sizlere bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Kredi Notu 800 Puan olan vatandaşlarımız için finansman sağlayan bankalar
Kredi Notu 800 Puan olan vatandaşlarımız için finansman sağlayan bankalar

Kredi Notu 800 Puan olan vatandaşlarımız için finansman sağlayan bankalar

Kredi notu bir bankadan kredi çekmek istediğiniz zaman bir çoğumuz için büyük bir avantaj olurken bir çoğumuz için ise korkulu rüya halini almaktadır. Kredi notu yüksek olan vatandaşlarımız bankalara başvuru yapmış olduklarında talep etmiş oldukları kredi tutarında kredilere sahip olurken kredi notu ortalamanın altında olan vatandaşlarımız ise zor durumlarla karşı karşıya gelmektedir. Kredi Kayıt Bürosu tarafından belirlenen notunuz 800 puan ve altında ise geçmiş olduğumuz yıllarda bankalar ile yaşamış olduğunuz bir sıkıntıyı işaret etmektedir. Yada kredi kartınızın ödemelerinde yapmış olduğunuz aksaklıkları göstermektedir. Puanı 800 olan vatandaşlarımızın bankalara kredi talebinde bulunmuş olmaları bankaları düşündürmektedir. Yani geçmişte yaşanılan bir sıkıntının olduğu göz önünde bulundurularak kredi talebinize cevap verilecektir. Bazen bu durum olumsuz sonuçlanırken bazen ise banka müdürleri tarafından dikkate alınmamaktadır. Banka müdürlerinin bu durumu dikkate almamış olması başvuru yapan şahsın düzenli bir gelire ve aynı zamanda yüksek bir maaşa sahip olması ile alakalı olarak görülmüştür.

Kredi Notu düşük olan vatandaşlarımıza kredi veren banka var mıdır?

Ülkemizde bulunan çok sayıda özel ve kamu bankası bulunmaktadır. Bu bankaların arasında yeni kurulan ve müşteri kitlesini arttırmak isteyen bankalarda bulunmaktadır. Müşteri kitlesini arttırmak isteyen bu bankalar çoğu zaman avantajlı kredi imkanları sunmaktadır. Kredi talebinde bulunacak olan vatandaşlara uygun faiz imkanları ve uygun ödeme koşulları sunulmaktadır. Bunların yanı sıra kredi çekmek isteyen vatandaşlarımız için kredi not ortalamasını aşağı çekerek düşük kredi notuna sahip olan vatandaşlarımız için de kredi imkanı sunmaktadırlar. Kredi notu 800 ve altında olan vatandaşlarımız için çok sayıda banka finansman sağlarken özellikle ihtiyaç kredileri adı altında düşük kredi imkanları sunulmaktadır. Bu bankaların arasında Fibabanka’da yer almaktadır. Fibabanka kredi notu düşük olan vatandaşlarımız için ve bankalar ile daha önce başı derde girmiş olan fakat daha sonrasında durumu kurtarmış olan vatandaşlarımız için kredi imkanı sunmaktadır. İki yıl vade ile 10.000 lira’ya kadar kredi imkanı sunan bu banka yanınızda kefil getirmiş olduğunuz durumda kredi talebinizi geri çevirmemektedir. Eğer kredi notunuz 800 ve altında ise size en yakın şubesi bulunan Fibabanka ile iletişime geçebilir ve kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Fibabanka’nın başvuru ve faiz oranları nedir?

Fibabanka kredi notu ortalaması düşük olan aynı zamanda 800 puan ve altında puana sahip olan vatandaşlarımız için kredi sağlayan banklar arasında başrol oynamaktadır. Bankanın sunmuş olduğu kredilerden yararlanmak için banka şubelerine gidebileceğiniz gibi aynı zamanda işlemlerinizi internet üzerinden de yapabilirsiniz. İnternet üzerinden kredi talebinde bulunmak isteyen vatandaşlarımız işlemlerini BURADAN yapabilirler. Kredi talebinde bulunan vatandaşlarımız için banka 30.000 liraya kadar kredi imkanı sağlarken aynı zamanda 48 ay vade ile geri ödeme koşulu sunmaktadırlar.

Bankalar dışında kredi ihtiyacınızı nasıl karşılarsınız?
Bankalar dışında kredi ihtiyacınızı nasıl karşılarsınız?

Bankalar dışında kredi ihtiyacınızı nasıl karşılarsınız?

Fibabanka ve diğer bankalara kredi talebinde bulunarak ihtiyacınız olan finansmanı sağlamak istediğinizde ilk olarak kredi notunuza bakılacaktır. Kredi notunuz 800 puan ve altında ise genellikle kefil veya ipotek karşılığında kredi imkanı sağlanmaktadır. Fakat kredi talebiniz hiç bir şekilde onaylanmıyor ve hiç bir bankadan olumlu cevap alamıyorsanız eğer Bankacılık düzenleme ve denetleme kurumu tarafından faaliyet gösteren ve senet karşılığında kredi veren faktoring firmaları ve ikrazat firmalarına başvuru yapabilirsiniz. Türkiye’de faaliyet gösteren faktöring şirketlerine BURADAN ulaşabilirsiniz. Bu firmaların sunmuş oldukları krediler hakkında daha geniş kapsamlı bilgi sahibi olmak istiyorsanız yukarıda linkini vermiş olduğumuz siteden iletişim bilgilerine ulaşabilir ve firma yetkilileri ile görüşerek ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Faktoring şirketleri dışında kredi ihtiyacınızı nasıl karşılarsınız

Bankalara yada faktöring şirketlerine yapmış olduğunuz başvurularınız olumsuz bir şekilde yanıt bulmuş ise yapabilecek hiç bir şey kalmamış diyebilirsiniz. Fakat başvuru yapabileceğiniz son bir çareniz daha bulunmaktadır. Hiç bir çıkar yolunuz kalmamış ise sizi yönlendirebileceğimiz tek adres danışmanlık firmaları olmaktadır. Bu firmalar bankalar tarafından kırmızı çizgi yemiş olan vatandaşlarımız için yani kara listede olan vatandaşlarımız için senet karşılığında kredi imkanı sağlamaktadır. Danışmanlık firmaları bulunmuş olduğunuz kredi talebiniz için bankalara nazaran daha yüksek oranlarda faiz uygulamaktadırlar.

Bu firmaların size sunmuş olduğu şartları kabul etmiş olduğunuzda ve borcunuzu zamanında ödemiş olduğunuzda hiç bir şekilde sıkıntı yaşamazsınız. Kanunsuz yollarla sağlanan finansman ihtiyaçları gibi değildir. Firmaların sunmuş olduğu kredi imkanları çekmiş olduğunuz parayı zamanında ödeyememiş olduğunuzda ödemeniz gereken faiz oranı artacaktır. Eğer taahhüt etmiş olduğunuz zaman dilimlerinde ödeme yapamadıysanız bu firmalar ellerindeki senetleri avukatlara vererek cezai işlem başlatacaklardır. Bu sebeple Bu firmalardan finansman ihtiyacınızı karşılamış olduğunuzda borçlarınızı düzenli bir şekilde ödemenizi tavsiye ederiz.

About krediverenbankalar

One comment

  1. İyi günler Aydın’da kamuda çalışan memurum acil olarak 10000 TL nakit paraya ihtiyacım var bankadan kredi çekemiyorum yardımcı olabilecek varmı yardımcı olursanız çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir