Home - Kredi kartı - Kredi Kartı Olmadan Senetsiz Cep Telefon Satan Firmalar
Kredi Kartı Olmadan Senetsiz Cep Telefon Satan Firmalar

Kredi Kartı Olmadan Senetsiz Cep Telefon Satan Firmalar

Kredi Kartı olmadan ve senetsiz bir şekilde telefon satan kurumlar günümüze sicili bozuk olan, bankalardan kredi çekemeyenler, cep telefonu satın alarak, uygun bir ücrete cep telefonu satan yerlere satmayı planlamaktadırlar. Amaç kısa süre zarfında, para temin etmekten başka bir şey değildir. Ne kadar kimse tarafından bu yöntem tavsiye edilmese de, banka kredisi çekemeyen, sicili bozuk olan kişiler için en uygun borç para bulma yöntemi olarak bilinmektedir. Yine kredi kartına uzun vadeli taksitle cep telefonu satışı da yasak olması nedeniyle senetsiz cep telefonu satan firmalara gelen talep günden güne artmaktadır.

Senetle Telefon Satan Firma Var mı?

Bazı kurumlar tarafınca, kredi kartı sormadan senet ile cep telefonu satılmaktadır. Bu firmalardan birinin ev-kur firması olduğunu tahmin etmemiz olağan. Beyaz eşya, ev aletleri satan firmaların çoğundan senetle cep telefonu satın almak kolaydır. Bunlar;

• Çetinler Arçelik Firması
• İks Alışveriş merkezleri

Çetinler Arçelik İstanbul, Kocaeli, Ankara gibi illerimizde bu şekilde ürün satmaktadır. İks Alışveriş merkezleri de tıpkı Çetinler Arçelik firması gibi senet ile cep telefonu satmaktadır.

Senetle Cep Telefonu Veren Mağazalar

Ülke genelinde, senetle cep telefonu satan mağazalar, beyaz eşya ve küçük ev aletleri satan mağazalar olmaktadır. Bu mağazalar içinde, bayilik veren firmalar da olmaktadır. Senetle telefon nereden alabilirim diyenler Ankara, İstanbul, Kocaeli, Eskişehir gibi büyük illerde de bulunan ev-kura benzer, ev aletleri satan firmaları gezebilirler.

Hat Üzerinden Telefon Satışı

Vodafone, Turkcell, Avea, Ttnet gibi kurumlarsa, faturaları telefon tarifeleriniz üzerinden cep telefonu satışlarını devam ettirmektedirler. Kredi kartıyla telefon satışının yasa dışı olması sebebiyle, her ay düzenli olarak faturasını ödeyenler ya da yapabilecek durumda olanların, cep telefonu almak veya kredi ihtiyaçlarını karşılamak için kullandıkları bir taktikte budur. Bu kurumlardan senetsiz cep telefonu almakta kolaydır. Senetsiz veren diğer kuruluşlarda şunlardır;
• Beko Bayraktar
• Bimeks
Bu firmalar kendilerinden cep telefonu almak isteyen müşterilerine kredi kartsız kefilsiz senetsiz bir şekilde telefon vermektedirler.
Teknolojik eşya mağazalarında sıklıkla gördüğümüz, Vatan bilgisayar, Media Market, Gold ve Teknosa gibi dev firmalar arasında bulunmakta olan BİMEKS, kredi kartı olmayan müşterilerine, 24 taksit olanağı sağlamaktadır. Sağlanan bu olanak PAYTURİST adı verilen sistem sayesinde sağlanmaktadır. Bu sistem, kefilsiz ve kredi kartsız 2 yıla kadar kredi olanağı ile cep telefonu satışı yapmaktadır. Bu saye de Bimeks Kredi kartsız cep telefonu satan firmalar ve mağazalar arasına giriyor.

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir