Home - İşyeri Açma Kredisi - Kadın Girişimcilere Kredi Veren Bankalar
Kadın Girişimcilerine Kredi Veren Bankalar
Kadın Girişimcilerine Kredi Veren Bankalar

Kadın Girişimcilere Kredi Veren Bankalar

Kadın girişimciler için finansman sağlayan bankalar

Son yıllarda kendi işini yapmak isteyen ve işletme sahibi olmak isteyen çok sayıda girişimci bulunmaktadır. Bu girişimcilerin büyük çoğunluğu ise bayan girişimcilerden oluşmaktadır. Kendi işini kurmak isteyen ve hayallerinin peşinden gitmek isteyen bayan girişimcilerimizin finansman ihtiyaçlarını karşılayacak çok sayıda banka bulunmaktadır. Bu bankalar bayan girişimcilere destek vererek onların kendi ayakları üzerinde durmalarını sağlarken aynı zamanda ülke ekonomimizin canlanmasına da katkı sağlamaktadırlar. Kadın girişimciler için kredi veren bankalar en uygun kredi imkanları ve faiz oranları ile bayan girişimcilerimizi desteklemekte ve onların arkasında durmaktadır. Bu sebeple bugün makalemizde siz değerli okurlarımız için Kadın Girişimcilerine Kredi Veren Bankalar adlı başlığı ele alarak sizler için bilgiler vermeye devam edeceğiz.

http://www.qnbfinansbank.com/krediler/kobi/kadin-girisimci-destek-kredisi.aspx

Kadın girişimciler için finansman desteği veren bankalar hangileridir?

Kadın girişimciler için finansman desteği sağlayan çok sayıda bankanın olduğundan bahsetmiştik. Şimdi bu bankaların isimlerini aşağıdaki yazımızda maddeler halinde siz değerli okurlarımızla paylaşacağız.

  • TEB
  • Vakıfbank
  • QNB Finansbank
  • Garanti Bankası
  • İş Bankası
  • Abank
  • Ziraat bankası
  • Yapı Kredi Bankası
  • Denizbank
  • Halk bankası
TEB'den kadın girişimcilere özel kredi imkanı
TEB’den kadın girişimcilere özel kredi imkanı

TEB’den kadın girişimcilere özel kredi imkanı

TEB kadın girişimcilerimizin arkasında durarak ihtiyaçları dahilinde finansman imkanı sağlamaktadır. 50 milyon Euroluk fonu bulunan bu banka 36 aylık vade ile yani üç yıllık vade imkanı ile 125 bin Türk Lirasına kadar müşterileri için finansman olanağı sağlamaktadır. Ayrıca kredi talebinde bulunan bayan girişimcilerimizden teminatta istememektedir. TEB’den kredi talebinde bulunan kadın girişimcilerimizin iş yerlerinde toplamda 250 kişiden az personel çalıştırmış olmaları gerekmektedir. Aynı zamanda yıllık ciro miktarlarının 50 milyon liradan az olması gerekmektedir. https://www.teb.com.tr/girisimciyim/kadin-girisimci-kredileri/

Vakıfbank bayan girişimcilerimiz için kredi desteği sağlıyor

Vakıfbank bayan girişimcilerimizin ihtiyacı olan finansmanı sağlayarak kurmuş oldukları işlerinde sektöre daha sıkı sarılmalarını sağlamaktadır. Vakıfbank bayan girişimcilerimiz için 84 aya varan vade imkanları ile kredi desteği vermektedir. 84 aylık vade imkanlarının yanı sıra düşük faiz oranları ile bayan girişimcilerimiz için oldukça cazip kredi imkanları sunmaktadır. Vakıfbak’ın bayan girişimcilerine sunmuş olduğu bu imkanlardan yararlanmak için toplamda 250 kişiden az personel ile çalışmak gerekmektedir. Bunun yanı sıra yıllık ciro miktarının 50 milyon liradan az olması gerekmektedir.

http://www.vakifbank.com.tr/ebrd-kadin-girisimciye-destek-paketi.aspx?pageID=1253

QNB Finansbank bayan girişimcilere destek kredisi

Kendi işinin patronu olmak isteyen bayan girişimcilerimiz için destek veren QNB Finansbank bu imkanlardan yararlanabilecek olan toplamda 2 bin bayan girişimcinin faydalanmasını amaçlamaktadır. Bayan girişimcilerimizin ihtiyaç duymuş oldukları finansman için 36 aya varan vade imkanları ile kredi imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda banka bayan girişimcilerimizden teminat göstermelerini istememektedir.

Garanti Bankası altın teminatlı kredi imkanı

Garanti bankası bayan girişimcilerimize destek verirken birikimlerini altın olarak yapan bayanlarımızın ellerinde olan altınları bankanın altın hesabına aktarmaları gerektiğini sunarak teminatlı kredi desteğinden yararlanmanızı sağlamaktadır. Garanti bankası bayan girişimcilerimiz için 60 aya varan vade imkanları ile avantajlı kredi imkanı sağlamaktadır.

İş bankası kadın girişimciler için kredi imkanı sunmaktadır

Kadın girişimcilerimiz için İş bankası da destek vererek uygun faiz oranları ile uygun ödeme seçenekleri sunarak bayanlarımıza desteklerini vermektedir. İş bankası kadın girişimciler için kredi imkanı sunarken aynı zamanda yüzde elli bir oranında kadın ortağın olması şartını aramaktadır. http://www.isbank.com.tr/TR/kobi/krediler/nakdi-krediler/kadin-girisimci-kredisi/Sayfalar/kadin-girisimci-kredisi.aspx

Abank Kadın girişimci desteği
Abank Kadın girişimci desteği

Abank Kadın girişimci desteği

Abank bayan girişimcilerimiz için kredi desteği sağlarken aynı zamanda en uygun faiz oranları ve ödeme koşulları ile desteklerini sürdürmektedir. Abank bayan girişimcilerimiz için altı aydan altmış aya kadar varan vade imkanları ile nakit desteği verilmektedir.

Ziraat bankası bayan girişimcilerimiz için destek vermektedir

Kamu bankalarından bir tanesi olan Ziraat bankası bayan girişimcilerimiz için destek vererek sektöre girişlerinde sağlam temeller atmalarını sağlamaktadır. Kredi Kefalet Desteği ile bayan vatandaşlarımız için uygun faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile kredi desteği sağlamaktadır. Ziraat bankasına başvuruda bulunan bayan girişimcilerimiz için altmış aya kadar vade imkanı sağlanmaktadır. Aynı zamanda iş yeri alımları için banka yüzde doksan altı oranında kredi imkanı sağlamaktadır.

Yapı kredi bankası bayan girişimciler için kredi imkanı sunuyor

Yapı kredi bankası bayan girişimcilerimiz için kredi imkanı sağlıyor. Banka üç aya kadar geri ödemesiz kredi imkanı sağlarken aynı zamanda aylık, üç aylık veya altı aylık dönemlerde ödeme imkanlarına sahip olmaktadırlar. Bunun yanı sıra 36 aya varan vade imkanları ile bayan girişimcilerimize destek vermeye devam etmektedir. Yapı Kredi Bankası Kadın Girişimci Kredisi için tıklayın.

Denizbank bayan girişimcilerimize kredi desteği veriyor

Denizbank bayan girişimcilerimiz için kredi desteği sağlayarak 125 bin liraya kadar kredi imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda 36 aylık vade imkanları ile bayan girişimcilerimiz için destek vermeye devam etmektedir. Denizbank’ın sunmuş olduğu bu kredi imkanı sadece yeni iş yeri kuracak olan bayan girişimcilerimiz ile sınırlı olmamaktadır. Aynı zamanda işletmesini büyütmek isteyen ve bunun için de finansmana ihtiyaç duyan girişimcilerimiz için kredi desteği verilmektedir.

Halkbankası girişimciler için özel kredi imkanı sunuyor

Bayan girişimcilerimiz için kredi imkanı sağlayan Halk bankası aynı zamanda tüm girişimcilerimize özel kredi imkanı sağlamaktadır. Girişimcilerimiz için uygun faiz miktarlarının yanı sıra uygun ödeme koşulları ile girişimcilerimizin finansman ihtiyacını karşılayan bu banka girişimciler için 30 liralık kredi imkanı sağlamış olduğu gibi 75 bin Türk Lirasına kadar kredi imkanı sağlamaktadır. Bu kredi miktarlarının yanı sıra 48 aya varan vade koşulları ile girişimcilerimiz için özel kredi imkanları sunmaktadır.

Sizlerde bayan girişimci olarak finansman ihtiyacı duyuyorsanız eğer kadın girişimcilere kredi veren bankaları yukarıda saymış bulunmaktayız bu bankalardan herhangi biri ile iletişime geçebilir ve size en uygun ödeme imkanını sağlayan bankaların kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz.

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir