Home - İşyeri Açma Kredisi - İşyerini yeni açanlar kobi kredisi çekebilir mi?
Yeni esnafa kredi veren bankalar
Yeni esnafa kredi veren bankalar

İşyerini yeni açanlar kobi kredisi çekebilir mi?

Yeni esnafa kredi veren bankalar isimli konumuzda; İnternet çılgınlığı ve tüketimin hat safhaya ulaşması ile günümüzde finansal sıkıntı yaşayan esnaf için kredi çeşitleri hakkında bilgi aktaracağız. Son yıllarda alışveriş merkezlerinin aşırı fazlalaşması, Online satış kanallarının gerilemesi ile birlikte esnaflar da müşteri bulma açısından oldukça sorun yaşamaktadırlar.

Halk bankası yeni esnafa kredi veren bankalardan biridir. Halk bankasının ticari kuruluşlara yönelik iş yeri kredileri, kobi kredileri ve esnaf kredileri mevcuttur. Bu bağlamda da Halk bankasının esnaf destek paketi ile kobi segmentinde yer alan küçük işletme, esnaf ve sanatkar müşteriler için işletme sermayesi ve yatırım ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Farklı ödeme şekilleri vardır. Maksimum 150.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızı 36 ay vade ile ödeyerek karşılayabilirsiniz.

Vakıfbank’ın esnafa halden anlayan kredi paketi ile 36 aya varan vade imkanlarından faydalanabilirsiniz. İki paketi vardır; 20.000 TL’ye kadar mini kredi, 50.000 TL’ye kadar standart kredi seçeneği vardır. Değişken taksitli, eşit taksitli, 3 ayda 1 ödemeli eşit taksitli, 3 aya kadar ödemesiz dönemli, 1 yıl içerisinde 4 taksite kadar ertelemeli olarak 5 farklı ödeme seçeneği vardır.

1.000 TL’den 50.000 TL’ye kadar 36 aya varan vadeler ile finansal ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. KOBİ yazıp, bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı 2205’e kısa mesaj olarak göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. 36 ay vadede faiz oranı %1,34’dür.

Denizbank yeni esnafa kredi veren bankalar arasında yer alır. Bu krediye başvuru yapmak için Web, Sms, Açıkdeniz İnternet bankacılığı, KobiDeniz facebook sayfası ya da Açıkdeniz ATM’lerinden başvuru yapabilirsiniz. 125.000 TL’ye kadar esnaf kredisi kullanabilirsiniz. ESNAF yazıp boşluk bırakıp TCKN yazıp 3280’e kısa mesaj atarak da başvuruda bulunabilirsiniz. 5 dakika içerisinde başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Garanti bankasının esnaf destek paketi ile indirimli faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Bu açıdan 3 farklı kredi paketi bulunur. Bunlar; Esnaf destek kredisi,POS’tan kredi, ticari araç kredileridir. Esnaf destek kredisine 24 aya varan vadeler ile her türlü yatırım ve işletme sermayesi gereksinimlerini karşılayabilirsiniz. POS’ta kredi ile Garanti POS üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve POS cironuza bloke konulmadan, herhangi bir ek teminat ya da kefil istenmeden kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ticari araç kredilerine de uygun vadeler ile sahip olabilirsiniz.

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir