Home - Krediler - İnternetten Gelir Belgesiz 20 Bin Lira Kredi Başvurusu
İnternetten Gelir Belgesiz 20 Bin Lira Kredi Başvurusu
İnternetten Gelir Belgesiz 20 Bin Lira Kredi Başvurusu

İnternetten Gelir Belgesiz 20 Bin Lira Kredi Başvurusu

İnternet’ten Gelir belgesiz Kredi Başvurusu

Gelir belgesi olmadan kredi çekmeniz dışarıdan bakıldığı zaman imkansız olarak görülse de aslında öyle olmadığını makalemizi sonuna kadar okumuş olduğunuzda anlayacaksınız. Tüm bankalar kredi başvurusu esnasında sizden öncelikle kimlik bilgilerinizi isterler daha sonrasında ise gelir belgenizin olmasını şart koşarlar bu durumda da hiç bir geliri olmayan fakat krediye ihtiyaç duyan vatandaşlarımız da kredi çekemez yada kredi çekmekte çok fazla zorlanırlar. Fakat internet üzerinden yapmış olduğunuz başvurularınız için bankalar gelir belgesi istememektedirler. Bu durumda da ev hanımları, serbest meslek çalışanları ve gelir belgesine sahip olmayan vatandaşlarımız da kredi imkanlarından yararlanabileceklerdir. Bu sebeple siz değerli okurlarımız için bugün makalemizde İnternetten Gelir Belgesiz 20 Bin Lira Kredi Başvurusu adlı başlığı ele alarak bilgiler vermeye devam edeceğiz.

İnternet'ten kefilsiz ve gelir belgesiz kredi başvurusu nasıl yapılır?
İnternet’ten kefilsiz ve gelir belgesiz kredi başvurusu nasıl yapılır?

İnternet’ten kefilsiz ve gelir belgesiz kredi başvurusu nasıl yapılır?

Başlığı okumuş olduğunuzda biraz şaşırabilir biraz inanmakta güçlük çekebilirsiniz. Fakat artık İnternet üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sayesinde gelir belgesiz, kefilsiz kredi çekme fırsatını yakalayabilirsiniz. Üstelik 20 bin liraya kadar 48 ay vadeli kredi imkanları ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Fakat kredi talebinde bulunan vatandaşlarımızın kredi notunun düşük olması durumunda kredi isteğiniz olumsuz olarak sonuçlanabilir bu sebeple kredi notu yüksek olan vatandaşlarımız çok daha rahat kredi çekme imkanına sahip olacaklardır. İnternet üzerinden başvuru yapmak istediğinizde öncelikle internet bankacılığı kullanıyor olmanız gerekecektir. İnternet bankacılığının yanı sıra cep telefonlarınıza indirmiş olduğunuz mobil uygulamalar sayesinde de bir çok bankanın kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Peki İnternet üzerinden nasıl kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Öncelikle kredi talebinde bulunmak istediğiniz bankanın hesap kartına sahip olmanız gerekecektir. Daha sonrasında ise internet bankacılığı için başvru yapmış olmanız ve bir şifreye sahip olmanız gerekecektir. İnternet bankacılığı için almış olduğunuz şifreyi istediğiniz zaman değiştirebilir ve unutmayacağınız bir şifre oluşturabilirsiniz. Örneğin Ziraat bankasının internet bankacılığını kullanıyorsanız eğer öncelikle BURADAN giriş yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan ana menü ekranından internet şubesine giriş alanına gelip bireysel butonuna tıklamanız gerekecektir. Daha sonrasında karşınıza çıkan sayfadan T.C kimlik numaranız ile veya hesap numaranız ile kullanıcı adınızı doldurunuz arkasından bankadan almış olduğunuz şifreyi girerek mobil imza ile giriş butonuna tıklayınız. Güvenlik açısından telefonunuza gelen kodu giriniz ve sisteme giriş yapmış olursunuz. Buradan da kredi işlemleri üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank İnternet bankacılığı ile 20 bin liralık kredi başvurusu
Akbank İnternet bankacılığı ile 20 bin liralık kredi başvurusu

Akbank İnternet bankacılığı ile 20 bin liralık kredi başvurusu

Gelir belgesiz Akbank 20 bin liralık kredi veriyor. Bankanın bu imkanlarından yararlanmak için öncelikle internet üzerinden başvuru yapmanız gerekecektir. Peki bu başvuru işlemlerini nasıl yapacaksınız. Öncelikle Akbank’a ait bir hesabınızın bulunması gerekmektedir. Daha sonrasında ise internet giriş şifresine ihtiyacınız olacak bu iki aşamayı bankaya giderek birebir yapmanızı tavsiye ederiz. Daha sonrasında ise cep telefonunuzun mobil uygulaması sayesinde internet üzerinden kredi talebinde bulunabilirsiniz. Cep telefonlarınıza Akbank direkt uygulamasını indirerek işlemlerinize başlayabilirsiniz. Sisteme giriş yapmış olduğunuzda karşınıza çıkacak olan sayfada kullanıcı adı ve şifre istenecektir. Kullanıcı adınız T.C kimlik numarası veya kart hesap numaranız olacaktır. Şifre ise bankadan almış olduğunuz internet giriş şifresi olacaktır. Bu iki işlemi yapmış olduktan sonra mobil giriş butonuna tıklayarak güvenlik açısından telefonunuza gelen kodu girmeniz gerekecektir. Bu kodu da girmiş olduktan sonra karşınıza gelen sayfadan kredi butonunu seçiniz. Kredi butonu altında Akbank direkt kredi, kredi hesaplarım, Kredi başvurusu, Findeks risk raporu, Adınıza kredi limitlerim başlıkları ile karşılaşacaksınız. Bu başlıklardan Akbank direkt kredi başlığını seçmeniz gerekecektir. Bu başlığı seçmiş olduktan sonra karşınıza 20 bin liralık kredi ve 48 ay vadeli kredi sayfası gelecektir. Bu sayfadan kredi vadenizi düşürebilir ve kredi tutarınızı da indirebilirsiniz. Fakat en üst limit 20 bin olduğu için arttıramazsınız. Aynı şekilde en üst vade oranı 48 ay olduğu için vade tarihini de arttırmanız imkansız olacaktır. Bu sayfada hiç bir değişiklik yapmak istemiyorsanız eğer hemen başvur butonuna tıklayarak kredi başvuru işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız. Kredi talebiniz onaylanmış olduğunda Akbank hesabınıza banka tarafından 20 bin tutarında kredi miktarı yatacaktır.

Sizde krediye ihtiyaç duyuyorsanız eğer İnternetten Gelir belgesiz 20 bin lira kredi başvurusu yapabilir ve ihtiyacınız olan kredi miktarına sahip olabilirsiniz.

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir