Home - Krediler - Hızlı Kredi Veren Bankalar

Hızlı Kredi Veren Bankalar

Hızlı Kredi Veren Bankalar

Ülkemizde birçok özel ihtiyaç için kredi ye başvurulabilmektedir. Bir ihtiyaç için krediye başvuracak olan kişiler acil para ihtiyacı içerisinde de olabilmektedir. Bu durumda hızlı şekilde krediye veren bankalar devreye girmektedir. Şimdi sizler için araştırdığımız en hızlı krediye imkânı sağlayan bankalardan bahsedeceğiz.

  • QNBFinansbank (Enpara) Anında Kredi Fırsatı

QNB Finansbank diğer bankalara göre daha hızlı krediye verebilen bankalardandır. Özellikle Enpara.com sisteminde çok hızlı şekilde krediye imkânı verilmektedir. QNB Finansbank bu siteyle şube kullanmadan bankacılık hizmeti vermektedir. Bu sitenin kullanıcısı oldukça çoktur. Enpara.com üzerinden başvuracağınız krediye miktarı 30.000 TL kadardır. Bu krediden 48 aya kadar vade fırsatlarıyla yararlanabilirsiniz. Bu krediden yararlanmak için ilk olarak bankanın müşterisi olmanız gereklidir. Bu bankaya başvurduğunuzda sizin belirlediğiniz adrese kadar gelen bir sistemleri vardır. Banka şubesini kullanmadan kredi veren enpara.com, sizlerin adresine çalışanlarına göndererek sözleşmenizi sağlamaktadır. Bununla birlikte adresinize gelen evrakları imzaladığınız zaman ayrıntılı bilgi sahibi olacaksınız. Sonrasında krediniz onay aldığında kredinizi kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer ki banka müşterisi değilseniz yine de krediye başvurusu yapabilirsiniz. Bu durumdan sonra adresinize gelen evrakları imzaladığınızda bankanın bir müşterisi olacaksınız. Böylelikle bu sistemin size faydası oturduğunuz yerden özel ve hızlı şekilde gereken krediyi sağlamanızdır.

  • İşbank Anında Kredi Fırsatı

İş Bankası da hızlı krediye imkanlarıyla müşterilerini memnun etmek istemektedir. Hızlı krediye sayesinde müşterilerinin krediye ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamak isteyen İş Bankası bu konuda müşterilerine hizmet vermektedir. İnternet şubesi aracılığıyla anında krediye başvurunuzu yapabilirsiniz. Krediye başvurunuzun birkaç dakika sonrasında onaylanıp, onaylanmadığı hakkında bilgilendirileceksiniz. Bu durumda krediniz onay alırsa yine birkaç dakika içinde istediğiniz kredi tutarı hesabınıza yatırılacaktır. Bu kredi maksimum 25.000 TL olarak verilmektedir. Yani 25.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanma fırsatınız olacaktır. İş Bankası, müşterilerine SMS yoluyla da kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuzun kabul olması durumunda şubeler aracılığı ile kredinizi kısa sürede tahsil edebilirsiniz.

  • Denizbank Anında Kredi Fırsatı

Denizbank, müşterilerine hızlı şekilde krediye sağlayabilmektedir. Acil paraya ihtiyacı olan kişilerin Deniz’e başvurusunu yapması gereklidir. Denizbank sizlere maksimum olarak 55.000 TL’ye kadar krediye sağlayabilmektedir. Bu krediye ihtiyaç kredisidir. Aynı zamanda vade seçeneği olarak maksimum 48 ay sağlamaktadır. Aylık olarak faiz oranı ise %0,99- %1,60 arasında değişmektedir. Anlayacağınız üzere hızlı krediye sahibi olmak istiyorsanız Denizbank’ta doğru bir tercih olabilir.

  • Akbank Anında Kredi Fırsatı

Akbank, anında krediye fırsatları sunan bankalardan biridir. Yine aynı şekilde hızlı krediye tahsil edebilen bankalardandır. Sizin de acil para konusunda sıkıntılarınız ve ihtiyaçlarınız var ise bu bankaya başvuru yapabilirsiniz. Bu bankaya başvururken şube vs. gibi şeylerle vakit harcamanıza gerek yoktur. Akbank Direkt uygulamasıyla internet bankacılığı adından krediye başvurusunu her saniye yapabilirsiniz. Bu banka koşulları onaylar ise anında kredinizi sizlere tahsil etmektedir. İstediğiniz krediyi bu bankadan da hızlı şekilde alabilirsiniz.

  • TEB Anında Kredi Fırsatı

TEB, müşterilerine hızlı krediye fırsatı sağlayan bankalardan biridir. Dosya masrafsız ve kefilsiz verdiği kredilerle müşterilerin dikkatini çekmeyi başaran TEB başarılarıyla göz doldurmaktadır. Cepte TEB uygulamasını kullanarak olduğunuz yerden krediye başvurusu yapabilirsiniz. Krediye başvurunuz onay aldıktan itibaren hesabınıza yatırılacaktır. Bu krediyi artık kullanıma geçebilmektesiniz.

 

 

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir