Home - Hayvan Kredisi - Harman ödemeli çiftçi kredisi
Harman ödemeli çiftçi kredisi
Harman ödemeli çiftçi kredisi

Harman ödemeli çiftçi kredisi

Harman ödemeli çiftçi kredisi

Harman ödemeli çiftçi kredisi isimli yazımızda harman hasat dönemindeki  gelire göre geri ödemeli olarak verilen tarım çiftçi kredisi hakkında bilgi vereceğiz

Harman ödemeli çiftçi kredisi

Harman ödemeli çiftçi kredisi veren bankalar ;Ziraat bankası, TEB,Halk bankası, Vakıfbankası, Garanti bankası, İşfbankası,Yapı kredi bankası, Finansbank ve diğer özel bankalardır.

Vakıfbank harman ödemeli çiftçi kredileri

Vakıfbank harman ödemeli çiftçi kredisi alan çiftçiler tarım kredilerinin geri ödemelerini gelir elde ettiği harman zamanında yaparak esnek ödeme koşullarından yararlanabilirler. Vakıfbankası harman ödemeli çiftçi kredisi bitkisel üretimden süt ve besi hayvancılığına kadar her türlü tarımsal işletmelere uygun şartlardaki kolaylığı sağlamaktadır. Yem gübre gibi tarımsal girdi alımı ve hayvan alımı ve Traktör arazi ve tarımsal ekipman alımında finansman desteği verilmektedir.

Vakıfbankası tarafından verilen harman ödemeli çiftçi Bitkisel Üretim Kredileri  Süt Hayvancılığı Kredisi, Arıcılık Kredisi,Besi Hayvancılığı Kredisi, Sera Kredisi,Kümes Hayvancılığı Kredisi,  Su Ürünleri Yetiştiriciliği ve Avcılığı Kredisi, Sözleşmeli Üretim Kredisidir. Ayrıca Tarım Arazisi Alım Kredisi, Traktör Kredisi, Araç Kredisi Ekipman Kredisi , Yeni Tesis Kurulumuna Yönelik Proje Kredileri, IPARD Projelerine Yönelik Krediler harman ödemeli çiftçi kredileridir.

TEB harman ödemeli çiftçi kredisi

Teb harman ödemeli çiftçi kredisi ile çiftçilerin gelir zaman olan harman zamanlarında geri ödemeli olarak verileb kredi ürünleri; Hasat kredisi, tarımsal BCH kredisi, Organik tarım kredisi,İyi tarım uygulamaları kredisi,Sözleşmeli üretim kredisi, Tarımsal Gelir kredisi, Arıcılık kredisi, Süt hayvancılığı kredisi, Besicilik kredisi, Su ürünleri kredisi,Tavukçuluk kredisi TMO makbuz senedi kredisi, Seracılık, traktör kredisi, Arazi işletme alım kredisi, Makine ekipman kredileri harman ödemeli çiftçi kredileridir.

Ziraat bankası hasat ödemeli çiftçi kredileri

Ziraat bankası çiftçilere özel harman zamanındaki gelire göre geri ödemeli olarak verdiği bitkisel üretim krediler ürünleri; seracılık  kredileri, iyi tarım uygulamaları kredisi, organik tarım kredileri, modern basınçlı sulama kredileri, tarım makinaları kredileri, hasat ve pazarlama kredileri, arazi alım kredileri, sertifikalı tohum, fide ve fidan üretim ve kullanım kredileri ve çok yıllık yem bitkisi üretim kredisidir.

Halkbankası harman ödemeli kredi

Halkbankası tohum dikim gübreleme ve sulama gibi  ekim öncesi ve sonrası işleyişlerin finanse edilmesi amacıyla harman döneminde geri ödemeli olarak 48 aya varan vadelerle tarım destek kredisi vermektedir. Harman ödemeli çiftçi kredisi ürünleri Traktör ve tarım makineleri kredisi, sera işletme ve sera yapım kredisi, topraksız tarım kredisi, TMO makbuz senedi karşılığı kredisi, tarımsal  sulama kredisi, çeltik kredisi, tarımsal arazi alım kredisi yılda bir ödemeli olarak harman dönemine uygun olarak verilen kredilerdir.

Çiftçilere özel olarak hazırlanan harman ödemeli kredilerden yararlanarak tarım faaliyetlerinde kullanılmak üzere kredi alabilirsiniz.

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir