Home - Kredi kartı - Gelirim Yok Kredi Kartı Alabilir miyim?
Gelirim Yok Kredi Kartı Alabilir miyim?
Gelirim Yok Kredi Kartı Alabilir miyim?

Gelirim Yok Kredi Kartı Alabilir miyim?

Geliri olmayanlara kredi kartı veren bankalar

Geliri olmayan vatandaşlarımız için kredi kartı veren bankaların olduğunu düşünmek çok çılgınca geliyor fakat son dönemlerde bankaların birbirleri ile yaratmış oldukları rekabetler sonucunda ve düzenlemiş oldukları avantajlı kampanyaları sayesinde bir çok banka geliri olmayan vatandaşlarımıza, ev hanımlarımıza ve serbest meslek çalışanlarımıza kredi kartı vererek vatandaşlarımızın alışverişlerini daha rahat bir şekilde yapmalarını sağlamaktadır. Bunların yanı sıra çalışmayan ve geliri olmayan vatandaşlarımız için kredi ve kredi kartı imkanı sağlayan bankalar öncelikle başvuruda bulunan vatandaşlarımızın kredi notuna bakarak işlem yapmaktadırlar. Kredi notu yüksek olan ve bankalar ile olan işlemlerinde daha önceki yıllarda sıkıntı yaşamayan vatandaşlarımız daha çok avantajlı olmaktadırlar. Bu sebeple bugün makalemizde siz değerli okurlarımız için Gelirim yok kredi kartı alabilir miyim? adlı başlığa değinerek bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Çalışmayan vatandaşlarımıza kredi kartı veren bankalar?
Çalışmayan vatandaşlarımıza kredi kartı veren bankalar?

Çalışmayan vatandaşlarımıza kredi kartı veren bankalar?

Çalışmayan ve hiç bir gelire sahip olmayan vatandaşlarımızın kredi kartı borçlarını ödemeleri oldukça zor olacaktır. Fakat kredi kartı başvurusunda bulunan ve aynı zamanda çalışmayan vatandaşlarımız mutlaka kredi kartlarını ödeyebilecekleri bir güvenceye sahiptirler. Bu sebeple çalışmayan vatandaşlarımız için kredi kartı veren bankaların listeleri aşağıdaki yazımızda maddeler halinde yer alacaktır.

 • Şekerbank
 • Akbank
 • Vakıfbank
 • İş bankası
 • Anadolubank
 • Türkiye Ekonomi Bankası
 • Ziraat bankası
 • Garanti bankası

Yukarıdaki paragrafımızda da bahsetmiş olduğumuz gibi çalışmayan vatandaşlarımız için kredi ve kredi kartı verecek olan bankalar öncelikle müşterilerin kredi notuna bakmaktadırlar. Kredi notu yüksek olan vatandaşlarımız avantajlı olurken not ortalaması düşük olan vatandaşlarımızın kredi kartı talebi olumsuz sonuçlanabilir.

Kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Kredi kartı başvurusu yapacak olan vatandaşlarımızın genellikle çalışıyor olması gerekirken gelir belgesi olmayan, sigortasız olarak çalışan veya işsiz olan vatandaşlarımızın banklardan kredi kartı talebinde bulunmaları için öncelikle İnternet üzerinden başvuru yapmalarını öneririz. İnternet üzerinden başvuru yapmış olduğunuzda sizden gelir belgesi ve maaş bordrosu istenmeyecektir. Bu durumda da oldukça avantajlı bir hal alacaksınız. Ve bankalar sadece kredi notunuza dayanarak kredi kartı talebinizi olumlu sonuçlandıracaktır. İnternet üzerinden kredi kartı talebinde bulunmanız için T.C kimlik numaranız ve güncel cep telefonu numaranızın olması yeterli olacaktır. Kredi kartı talebinde bulunmak istediğiniz bankanın mobil uygulamasını cep telefonlarınıza indirerek internet üzerinden yapacağınız başvurularınızın daha hızlı bir şekilde sonuçlanmasına sebep olacaktır. Ülkemizde faaliyet gösteren kamu ve özel bankaların bir çoğunun mobil uygulaması bulunmaktadır. Bu sebeple müşterisi olduğunuz bankanın mobil bankacılık uygulamasını telefonlarınıza indirmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Bu sayede tüm bankacılık işlemlerinizi tek tıkla oturmuş olduğunuz yerden gerçekleştirebilirsiniz. Bu mobil uygulamalar sayesinde KKB Kredi Risk Raporu Sorgulama işlemlerinizi yapabilir ve gelir belgesiz kredi başvurularında da bulunarak ihtiyaçlarınızı çok daha rahat bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Sigortasız çalışanlara kredi kartı verilir mi?
Sigortasız çalışanlara kredi kartı verilir mi?

Sigortasız çalışanlara kredi kartı verilir mi?

Sigortalı olarak düzenli bir maaşı olan bir iş yerinde çalışmıyor dahi olsanız kredi kartı başvurusu yapmış olduğunuzda kredi kartı talebiniz olumlu olarak sonuçlanabilir. Tüm bankaların özellikle dikkat etmiş oldukları konu borçların düzenli ve zamanında ödenmesi hakkında olmaktadır. Sigortalı olarak çalışmayan vatandaşlarımızın kredi kartı talepleri olumlu olarak sonuçlanmış olduklarında kart limitleri ilk zamanlarda düşük olacaktır. Fakat ödemelerinizi zamanında ve düzenli olarak yapmaya devem etmiş olduğunuzda bankalar bu durumu göz önünde bulunduracak ve kartınızın limitini yükseltebileceklerdir. Kredi kartı ekstrelerinizin asgari tutarını değil de ana paralarını ve taksitlerini düzenli olarak ödemeleri kredi notlarını arttırabileceği gibi aynı zamanda gelir belgesiz kredi kullanma imkanına da sahip olabilirsiniz. Bu sebeple bankalar ile olan işlemleriniz oldukça önemlidir.

Sizlerde Gelirim Yok Kredi Kartı Alabilir miyim diyorsanız eğer internet üzerinden bankaların mobil uygulamacılığını kullanarak kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra en çok kullanılan ve en avantajlı kredi kartları için aşağıda listesini vereceğimiz linklere tıklayarak hızlı bir şekilde kart talebinde bulunabilirsiniz.

 • Axess Kart için başvuru yapmak istiyorsanız eğer lütfen tılayınız.
 • Maximum Kart için başvuru yapmak istiyorsanız eğer lütfen tıklayınız.
 • World Kart için başvuru yapmak istiyorsanız eğer lütfen tıklayınız.
 • Bonus Kart için başvuru yapmak istiyorsanız eğer lütfen tıklayınız.

 

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir