Home - Krediler - Gelir Belgesiz Akbank 20 Bin Lira Kredi Veriyor
Gelir Belgesiz Akbank 20 Bin Lira Kredi Veriyor
Gelir Belgesiz Akbank 20 Bin Lira Kredi Veriyor

Gelir Belgesiz Akbank 20 Bin Lira Kredi Veriyor

Gelir belgesi olmadan 48 ay vadeli kredi imkanı

Gelir belgesi olmadan kredi çekilir mi diye kafanızdan geçiriyor olabilirsiniz. Fakat Akbank sayesinde gelir belgesi olmadan 48 ay vadeli 20 bin liralık kredi imkanlarından yararlanabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 2019 yılında Akbank’ın biz vatandaşlarına sunmuş olduğu kredi imkanları arasında çok avantajlı krediler bulunurken Gelir belgesi olmadan kredi vermiş olması daha da çok dikkatleri üzerine çekmiştir. Bankanın sunmuş olduğu bu kredi imkanları sayesinde ev hanımları ve serbest meslek çalışanları da sicilleri temiz olmuş olduğu taktirde bu imkanlardan yararlanabileceklerdir. Bugün makalemizde siz değerli okurlarımız için Gelir Belgesiz Akbank 20 Bin Lira Kredi Veriyor, Gelir belgesi olmadan 48 ay vadeli kredi imkanı, Cep telefonundan kredi başvurusu nasıl yapılır, Bilgisayar üzerinden kredi başvurusu yapılabilir mi adlı başlıklara değinerek bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Akbank Gelir belgesiz 20 bin lira kredi veriyor

2019 yılında Akbank müşterileri için cazip kredi imkanları sunmaya devam etmektedir. Gelir belgesi olmadan kefilsiz, şartsız kredi imkanı sunan Akbank tüm dikkatleri üzerine çekerek 48 ay vade imkanları ile gelir belgesi olmadan 20 bin liralık kredi imkanı vermeye devam etmektedir. Akbank’ın sunmuş olduğu bu kredi imkanlarından yararlanmak için bankanın şubelerine gidip saatlerce zaman harcamanıza gerek kalmadan cep telefonlarınız sayesinde ve aynı zamanda çok kısa bir süre zarfı içerisinde kredi başvurusunda bulunabilir ve kefilsiz, gelir belgesiz yirmi bin liraya kadar ihtiyacınız olan kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kredi notu yüksek olan  ve aynı zamanda bankalar ile yapmış olduğu alışverişlerde sicili temiz olan vatandaşlarımız bu konuda daha fazla avantaja sahip olacaklardır. Bunun sebebi ise bankanın kendini güvence altına alması ile alakalı olarak görülmüştür.

Cep telefonundan kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank’ın sunmuş olduğu kredi imkanlarından ve diğer avantajlarından yararlanmak için artık banka şubelerine gidip saatlerce sıra beklemenize gerek kalmamıştır. Banka müşterileri için akbank direkt uygulamasını oluşturmuş ve bu sayede müşterilerine daha hızlı hizmet vermeyi hedeflemiştir. Cep telefonlarınızdan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız eğer öncelikle Akbank direkt uygulamasını cep telefonlarınıza indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulamayı telefonunuza indirirken Google play’dan yararlanabilirsiniz. Bu uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra bir şifreye ihtiyacınız olacaktır. Bu şifreyi bankanın müşteri hizmetlerini arayarak oluşturabileceğiniz gibi aynı zamanda banka şubelerinde çalışan elemanlar sayesinde de oluşturabilirsiniz. Bu uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra T.C Kimlik numaranızı kullanarak ve almış olduğunuz şifreyi girerek uygulamayı kullanmaya başlamış olacaksınız. İlk olarak karşınıza ana menü ekranı çıkacaktır. Ana menüden kredi işlemleri butonunu seçerek işleminize devam etmelisiniz. Kredi işlemleri başvur butonuna basarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde başvuru yapmış olduğunuz kredi onayı geldikten sonra talep etmiş olduğunuz tutar banka tarafından hesabınıza yatacaktır.

akbank internet bankacılığı
akbank internet bankacılığı

Bilgisayar üzerinden kredi başvurusu yapılabilir mi?

Kredi çekmek isteyen vatandaşlarımız banka şubelerine gitmeden evlerinde oturmuş oldukları yerden cep telefonları sayesinde kredi başvurusu yapabilecekleri gibi bilgisayarları üzerinden de kredi başvurusunda bulunabileceklerdir. Bilgisayar üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımız Akbank direkt uygulaması dışında internet bankacılığı üzerinden de başvuru yapabileceklerdir. Bilgisayarlarından başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlarımız öncelikle İnternet bankacılığı için hesabınız olması gerekmektedir. Eğer bu güne kadar internet bankacılığı üzerinden bir işlem yapmamış iseniz ve bu konu hakkında bilginiz yok ise banka şubelerine giderek internet bankacılığı uygulamasından yararlanmak istediğinizi dile getirmelisiniz. Daha sonrasında sizin için oluşturulan şifre sayesinde bu uygulamayı kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığını kullanarak kredi imkanından yararlanmak isteyen vatandaşlarımız buraya tıklayarak ilk adımlarını atmış olacaklardır. Karşınıza çıkan ekranda T.C kimlik numaranızı kullanarak giriş yapabileceğiniz gibi aynı zamanda kartınızın üzerinde bulunan 16 hanelik hesap numaranız ile de giriş yapabilirsiniz. Hesap numaranızı veya T.C kimlik numaranızı girdikten sonra banka çalışanları tarafından oluşturulan internet bankacılığı şifrenizi girerek işlemlerinize devam edeceksiniz. Güvenlik açısından oluşturulan ve cep telefonunuza gönderilen güvenlik kodunu da sisteme girdikten sonra İnternet bankacılığı işlemlerinden yararlanmaya başlamış olacaksınız. Bu uygulama sayesinde de bilgisayarınızdan yararlanarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru işleminiz olumlu sonuçlanmış olduğunda banka tarafından hesabınıza ihtiyacınız olan ve talepte bulunmuş olduğunuz tutar yatacaktır. Cep telefonunuz ve bilgisayarınızda kullanmış olduğunuz bu uygulamalar sayesinde kefilsiz ve gelir belgesiz kredi imkanlarından yararlanmış olacaksınız.

 

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir