Home - Krediler - Bankalardan Emekliye Faizsiz Kredi İmkanları 2019

Bankalardan Emekliye Faizsiz Kredi İmkanları 2019

Bankalardan Emekliye Faizsiz Kredi İmkanları 2019

Bankalardan emekliye faizsiz kredi imkanları, günümüzde emekli vatandaşlarımızın da birçok ihtiyacını karşılayabilmeleri için nakit paraya ihtiyaçları olabilmektedir. Bu kişilerin bu kredilere ihtiyaç duyabildikleri için hazırlanan emeklilik kredileri, emekli vatandaşlarımızın yüzünü güldürmektedir. İçinde bulunduğumuz 2019 senesinde birçok kişiye faizsiz kredi imkanları verilmektedir. Bu kredilere artan talebin bir sebebi de özel bankaların faiz oranlarıdır. Özel bankalar darbe döneminden sonra faiz oranlarını düşürmek yerine bir ilerleme kat ettikleri için devlet bankalarının bu faizsiz kredilerine birçok talep gelmektedir. Bu kadar talep alan devlet bankaları da çeşitli devlet destekleriyle birçok kredi projesi üzerinde çalışmış ve faizsiz kredi imkanları sağlamışlardır. Darbe öncesi zamanda PTT birimlerinden maaş almakta olan emekli vatandaşlarımız için hazırlanan faizsiz kredi imkanları günümüzde tekrar aktifleşti ve yürütmeye geçildi. Bu imkanlarla birlikte gerekli şartlar ve koşullar sağlanması sonucunda faizsiz emekli kredisinden faydalanma imkânınız olacaktır. Emekli vatandaşlarımızın kredi imkanlarını ve fırsatlarını araştırması ve bu konuda en doğru bankayı kendilerine göre seçmesi büyük fayda sağlayacaktır. Bu krediler hakkında en detaylı bilgiyi devlet bankası şubelerine giderek öğrenebilirsiniz.

Faizsiz Emekli Kredisi Alamayacak Emekliler 2019

Çeşitli emekli kredisi kampanyalarının sunulmasıyla birlikte merak edilen bir konu ise hangi emekliler bu kredilerden faydalanamazlar. Sizler için bu konuda bir araştırma yaptık. İşte faizsiz emekli kredisi alamayacak emekliler;

 • Başka bankalara borçları olan emekliler bu imkanlardan faydalanamayacaklardır.
 • Kredi kartı borçları bulunan,
 • Aldığı emekli maaşı ile birlikte kredi kartı borçlarını kapatamayanlar,
 • Kredi notları çok düşük seviyelerde olanlar,
 • Borçların ödenmemesi durumundan dolayı eve ya da iş yerine haciz gelme durumunda olanlar,
 • Avukatlık durumda bulunan kişiler,
 • Bankaların kara liste olarak adlandırdığı listede bulunanlar,
 • Adli bir soruşturmada olan kişiler,

Faizsiz emekli kredisinden faydalanamayacaklardır.

Emeklilere Sağlanan Avantajlar

Emeklilere en büyük yardım devlet destekli kredilerle yapılmaktadır. Ancak tabi ki bunlar dışında bulunan bankalarda emekli vatandaşlara çeşitli kredi imkanları vermektedir. Özel bankalardan bazıları verdiği destekler ve kredi imkanlarıyla birlikte hem sürekli geliri olan müşterileri kazanmak hem de emekli vatandaşlarımızın istediklerini elde etmelerini sağlamaktadır. Bu imkanları en iyi şekilde faiz oranları ve ödeme koşulları sunarak veren bankaları araştırdığımızda ise; Garanti Bankası, HSBC, Deniz Bank, Akbank, Yapı Kredi ve İş Bankası karşımıza çıkmaktadır.

Bankaların Sunduğu Promosyonlar

 • Bu bankalar emekliler için promosyon yardımı sağlayacaklardır.
 • Faizsiz kredi imkanları vereceklerdir.
 • Para avansı alabileceğiniz hesap imkanları vereceklerdir.
 • Kredi kartı olmayan kişilerin kredi kartı taleplerini onaylayarak kredi kartı tahsil edeceklerdir.
 • Verilecek olan promosyonları direk aylık olarak yatırılan emekli maaşına ekleyeceklerdir.

Bu ve bunun gibi birçok imkanı özel bankalarda sizlere sağlamaktadır. Bu imkanlar için internet bankacılığı sayesinde başvurunuzu gerçekleştirebilir ve ayrıntılı bilgiyi sorumlu kişilerden öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Emekliye Faizsiz Kredi İmkanı 2019

Ziraat Bankası, ülkemizde birçok kişinin ihtiyacını karşılamakta olan ve kendini tamamen kanıtlamış bir banka olmasıyla bilinmektedir. Ülkemizde de kullanıcısı oldukça çok olan bu banka emekli vatandaşlara faizsiz kredi imkanını da eksik kılmamıştır. Faizsiz kredi imkanlarını hem iyi koşullarda vermekte hem de vade seçenekleri sunmaktadır. Emeklilere özel olarak sunacağı vade seçenekleri ise; 12, 24, 36 ve 48 ay imkanlarıdır. Sizde Ziraat Bankası’nın bu faizsiz emekli kredisinden faydalanmak istiyorsanız ilk olarak il ya da ilçenizde bulunan Ziraat Bankası şubesine gitmeli ve gereken bütün bilgileri almalısınız. Sizlerden istenilen bütün evrakları tamamlamanız ve gereken koşullara uymanız durumunda bu kredilerden faydalandırılacaksınız. Gereken belgeler ise;

 • Emekli olduğunuzu kanıtlayan bir belge,
 • Nüfus kağıdınız,
 • İkametgah belgeniz,
 • 6 adet vesikalık fotoğrafınız

 

 

 

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir