Home - Emekli Kredisi - Faizsiz emekli kredisi 2019

Faizsiz emekli kredisi 2019

Emekliye faizsiz kredi ve promosyon 2019

2019 yılında tüm emeklilere faizsiz kredi verilecek. Ziraat, Halkbank, PTT, Vakıfbank aracı olacak ve tüm emeklilere faizsiz emekli kredisi verilecek. sitemizde bu kredinin nasıl alınacağı anlatılmıştır.

Emeklilere promosyon

Sayın Başbakanımız tarafından yapılan açıklamaya göre, emekli maaşı veren bankalar ile yapılan somut anlaşmalar sonunda tüm emeklilere promosyon olarak 3 yıllık bir anlaşma yapılacak ve herkese en düşük 900 tl. promosyon verileceği söylendi. Bu para senede bir defa emeklinin maaş aldığı bankaya yatırılacak ve ATM kartı ile çekilebilecek. Proje dahilinde, son noktaya gelen promosyonlar, kamu ve özel bankalar için aynı miktarda olacağı belirtiliyor. Vatandaşlarımızın bu paradan yararlanabilmeleri için, herhangi bir evrak, şart ve koşulda bulunmuyor.

Emeklilere faizsiz kredi veren bankalar

2019 senesinin eylül ayında hukümet tarafından vaat edilen emeklilere faizsizkredi ve promosyonlar, bankalar ile yapılan görüşmeler neticesinde son halini almış durumda. Buna göre emeklilere Ziraat Bankası faizsiz emekli kredisi verecek. Bu planlama kesinleştiğinde yine krediverenbankalar.com sitemizde siz değerli emekli okuyucularımız ile paylaşacağız. Ziraat, halkbank ve vakıfbank isimli devlet bankaları promosyon ve 0 faizli ihtiyaç kredisi ile birlikte her emekliye kredi kartı ve özel avantajlar sağlamaktadırlar. Bu promosyonlarda en çok yüksek maaş alan emekli bürokrat, hakim, doktor gibi üst düzey mesleklerin daha yüksek miktarda para alacakları değerlendiriliyor.

Emeklilere promosyon verilecek 11/09/2019

Emekli olan kişiler için devlet tarafından aşağıda ki promosyon ve kampanyalar düzenlendi. 2019 yılı Eylül ayında son verilen kararlara göre;

 • Tüm emeklilere yılda bir defa promosyon kapsamında 900 lira para verilecek.
 • 3 yıl boyunca aynı banka da kalmak mecburi olacak.
 • Emekli ödemeleri emeklinin aldığı maaş miktarına göre 2 sene içinde veya taksit taksit maaşlara ödenmesi planlanmaktadır.

Net olan şey ise tüm emeklilerin en az 900 lira para promosyonu alacak olmalarıdır.

Emeklilere promosyon verecek bankalar belli oldu 10/09/2019

Emeklilere promosyon ve faizsiz kredi sadece kamu bankalarından verileceği söylendi. Kamu bankalarından maaş alanlar promosyon ve diğer kampanyalardan yararlanabilecekleri. Kamu bankaları hangileridir?

 • Vakıfbank emekli bankacılığı,
 • Ziraat çiftçi ve emekli bankacılık hizmetleri,
 • Halkbank emeklilere özel kampanya

Emekliye özel nakit avans ve promosyon kredi

Tüm emeklilere 2019 senesinde maaşlarının 10 katıla kadar sıfır faizli kredi verilmesi planlanıyor. Bunu haricinde şuan acele eden tüm emekliler, bankalardan düşük faizli acil paraya ihtiyaç ve nakit kredi kullanabiliyor. Halkbank, Akbank, İş bankası, Finansbank gibi şubelerden emekli maaşı kredisi alabilirsiniz. Emekli kredisi hesaplaması şu şekilde yapılıyor.

 • Her ay 1000 lira emekli maaşı alan bir SGK emeklisi 3.000 lira kredi çekebilirken,
 • Maaşın 10 katı emekli promosyon kampanyası dahilinde, 9.000 Tl. kredi alabilecek.

Promosyon için 3 ile çarparken, kredi için 10 ile çarpılacak.

Geri ödeme vadeleri ise otuzaltı ay eşit taksitli veya 3 ayda bir alanlar için 12 taksitli (toplam 36 ay olacak)

Faizsiz emekli kredisi ve promosyondan kimler faydalanamaz?

 1. Daha önce bankalardan kredi çekip, aylık ödeme miktarları maaşının %60 seviyesini geçenler,
 2. Kredi notu düşük olanlar,
 3. Bankalardan kredi kullanıpta ödemeyen ve ödeme temerrütüne düşenler,
 4. Kredi kartı borçları ödeyebileceğinden çok olduğu için kara listeye düşenler,
 5. Yaş itibariyle aylık taksitleri uygun görülmeyenler krediden faydalanamazlar.

PTT tüm emeklilere evraksız senetsiz kredi veriyor

Tüm emekliler,ister 2019 yılında emekli olun, ister 2015 veya daha önce ki yıllarda emekli olsun, PTT şubelerinden maaş alanlar en uygun ödeme koşulları ile kefilsiz ve evraksız olarak emekli postahane kredisinden faydalanabilecekler. Bu krediden faydalanmanın tek yolu, kredi notunuzun yüksek olması ve harcınızın borcunuzun olmamasıdır. Eğer banka bankalara kredi veya benzeri borçlarınız var ise, promosyonlardan faydalanabilirsiniz ancak, faizsiz emekli emekli kredisi kullanamazsınız.

Emeklinin yaşına göre belirlenecek olan faizsiz emekli kredisinin üst limiti 40 bin lira olacağı değerlendiriliyor.

En alt limit ise kredi isteyenlere 5 bin lira olarak faizsiz kredi verilecek.

Yeni ve eski emekli olan herkes kampanyadan faydalanabilecek.

Krediverenbankalar.com sitemizde, emekli kredisi netleştiği ve verilmeye başlanacağı zaman ayrıca bildirilecek. Son güncelleme 11 EYLÜL 2019 tarihidir.

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir