Home - Krediler - Evlenenlere Uzun Vadeli Evlilik Kredisi
Evlenenlere Uzun Vadeli Evlilik Kredisi

Evlenenlere Uzun Vadeli Evlilik Kredisi

Evlilik çağına gelmiş veya evlilik yapmış olan kişilerinde bildiği üzere evlilik aşamasına gelen kişilerin en çok ihtiyaç duymakta olduğu şeylerden biri şüphesiz nakit para olacaktır. Buna çift olarak ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve yuva kurmak  için ihtiyaçları olacaktır. Çiftler genellikle bu konuda bankaların evlilik kredisine rağbet gösterse de alternatif yolları aramaktan kaçınmamaktadır. Kredilerde dikkat çeken durum genellikle faiz oranları olmaktadır bu nedenle karara varma yolunda çiftler araştırmaları yoğun yapmak durumunda kalmaktadır. Yazdığımız bu makalede de sizlere evlilik kredisi veren bankalardan bahsedeceğim sizi bilgilendirme yolunda ilerleyeceğim. Bu kapsamda 6 banka bulunmaktadır ;

Finansbank’ın Evlilik Kredisi

İlk olarak Finansbank ile başlıyoruz.  Finansbank yeni evlenen çiftlere büyük avantajlar sunmaktadır. Hikayenize nişanda başlayıp evinizin iç dizimine kadar yanınızda olmaktan çekinmeyen Finansbank yaşamakta olduğunuz mutluluğa ortak olmaktadır. Bu evlilik kredisi sayesinde evlilik masraf derdi ortadan kalkıyor. Maksimum 48 ay vade ile ayriyeten %1.50 faiz oranı ile büyük olanaklar sağlayan Finansbank bu konuda en ok rağbet gören bankalar arasında da üst sıralarda yer almaktadır. Bu krediden yararlanabilmek için Finansbank müşteri hizmetlerini arayabilir , Finansbank şubelerinden herhangi birine uğrayabilir veya Finansbank’ın internet adresinden bilgi alarak başvuruda bulunabilirsiniz. Onaylanması dahilinde sizde hayalinizdeki evliliği yapabilir hayalinizdeki şekilde evinizi döşeyebilirsiniz.

Türkiye Finans sayesinde alınan faizsiz evlilik kredisi

Türkiye finansında evlilik kredisi %1.39 gibi orandan başlamaktadır.  Evlenmek üzere olan veya evlenme gibi bir düşünce içerisinde olan çiftler için ilgi çekici bir kredi olanağı olarak göze çarpmaktadır. Türkiye finansın uyguladığı faizsiz finans seçeneği ile evliliğiniz önceki süreçte oluşacak sıkıntılardan korunabilmek veya zarar görmemek adına Türkiye Finans evlilik kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Bu sayede düğün ve nişan masraflarınız sonraki süreçte balayı masrafınız ve ev eşyalarınız gibi oluşacak masraflarınızı rahatça karşılayabilme şansına sahip olursunuz. Konu hakkında bilgileri Türkiye Finans şubelerinden alabilirsiniz. Başvurunuzu da Türkiye Finans şubelerinden birinde yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk’ün sağlamış olduğu düğün finansmanı

Düğün masraflarınız size yük oluyorsa bu dert den nasıl kurtulacağım diye düşünüyor iseniz Kuveyt Türk bu konuda da yardımınıza koşuyor. 48 ay vade ve dahilinde sizlere uygun kar oranları ile sizlerde hayalinizdeki düğünü yapma şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıca bununla sınırla kalmayı istemeyen Kuveyt Türk sizlere düğün sonrası yapılacak olan balayında da yardımlar sağlamaktadır. Bunu Kuveyt Türk evlilik kredisi adı altında yapmaktadır. Bu krediden yararlanmak için Kuveyt Türk şubelerinden birine uğramanız yeterli olacaktır.

Odeabank özel evlilik kredisi

Listede dikkatleri üstüne çeken bankalardan biriside Odeabank’tır. Evlilik hayalini gerçekleştirmek adına sıkıntılar yaşayan çiftlerimiz için Odeabank uygun faiz oranları vererek bu konuda yardımcı oluyordur.  Evlilik sürecindeki çiftlere %1.40’tan başlayan faiz oranları ile yardım sağlamaktadır. Bunu 48 aya vadeli şekilde vermektedir. Bu krediden yararlanmak için sizlerde hemen Odebank şubesine giderek faydalardan yararlanabilirsiniz.

Bunlara ek olarak Yapı Kredi Bankası , Albaraka Türk ve İNG Bank’ta yeni çiftlere bu konuda kredi sağlamaktadır.

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir