Home - Kredi kartı - Ev Hanımlarına Özel Kredi Kartı
Ev Hanımlarına Özel Kredi Kartı
Ev Hanımlarına Özel Kredi Kartı

Ev Hanımlarına Özel Kredi Kartı

Bayanlara özel kredi kartı imkanları

Ev hanımlarının, hiç bir geliri olmayan vatandaşlarımızın kredi kartı sahibi olması imkansız denecek kadar zor bir hal alırken son zamanlarda bankaların müşterileri ile yaşamış olduğu sıkıntılar sebebi ile gelir belgesi olmayan veya maaş bodrosuna sahip olmayan vatandaşlarımıza kredi kartı tahsil etmek oldukça zor olmaktadır. Şimdilerde bankalarımız sicili temiz olan ev hanımlarına kredi kartı imkanı sunmaktadır. Bu sebeple bugün makalemizde siz değerli okurlarımız için Ev Hanımlarına Özel Kredi Kartı adlı başlığa değinerek sizler için bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Bayanlara özel kredi kartı imkanı sunan bankalar hangileridir?

Bayanlara özel kredi kartı imkanı sunan bankalarımızın listesini siz değerli okurlarımız için aşağıdaki yazımızda maddeler halinde sizler için paylaşacağız.

 • Akbank
 • Denizbank
 • Halk Bankası
 • İş Bankası
 • Vakıflar Bankası
 • QNB Finansbank
 • Odeabank
 • Şekerbank
 • Ing bank
 • TEB

Yukarıda ismini vermiş olduğumuz bankalar sicili temiz olan ve kredi notu yüksek olan ev hanımları için kredi kartı imkanı sunmaktadır. Sizlerde kredi kartına sahip olmak istiyorsanız eğer bu bankalardan her hangi biri ile iletişime geçebilir ve kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Türkiye ekonomi bankası ev hanımlarına özel she kredi kartı imkanı tanıyor
Türkiye ekonomi bankası ev hanımlarına özel she kredi kartı imkanı tanıyor

Türkiye ekonomi bankası ev hanımlarına özel she kredi kartı imkanı tanıyor

Türkiye ekonomi bankası kısa adıyla halk arasında genellikle TEB olarak bilinen bu banka bayanlara özel kredi kartı imkanı sunarken aynı zamanda She kart sayesinde ev hanımlarının alışverişlerinde rahata ermesini sağlamaktadır. Bu kart ile kozmetikten, market alışverişlerine kadar yapmış olduğunuz harcamalarda taksit imkanı sağlamaktadır. Aynı zamanda bu kart ile yapmış olduğunuz alışverişler için bonus puan’da kazanarak daha avantajlı alış veriş yapma imkanına sahip olacaksınız.

She kartın müşterilerine sunmuş olduğu avantajlar aşağıdaki yazımızda maddeler halinde sırası ile yer alacaktır.

 • Sağlık için yapmış olduğunuz harcamalarda komisyon almadan üç taksit imkanı sağlamaktadır.
 • Yüz liralık alış verişlerinizde ve üzerinde yapmış olduğunuz alışverişlerde yüzde beş bonus kazanma şansı sağlamaktadır.
 • Bayanların ihtiyaç duymuş oldukları çilingir, camcı, asistan ve çekici gibi acil ihtiyaçlarına çözüm olanağı sağlamaktadır.
 • Cilt bakımı, masaj ve kuaför hizmetleri için üç taksit imkanı sağlamaktadır.

ttps://www.teb.com.tr/tebbonus/teb-she-card

Akbank bayanlara özel kredi kartı imkanı sağlamaktadır

Akbank bayanlara özel kredi kartı imkanı sağlayarak Axess özelliği bulunan Free kart imkanı sağlamaktadır. Akbank sunmuş olduğu kredi kartı imkanlarının yanı sıra müşterileri için sunmuş olduğu kredi imkanları ile en çok tercih edilen bankaların başında yer almaktadır. Bayanlara özel sunulan free kartın en avantajlı özelliği ise kart aidatının olmamasıdır. Bayanların yapmış oldukları kart başvurularının onaylanması ve limitlerinin belirlenmesi ev hanımlarının ödeme türlerine göre değişiklik göstermektedir.

http://www.akbank.com/tr-tr/urunler/Sayfalar/Free.aspx

Bayanlar için verilen kredi kartların özellikleri

 • Bayanlara özel nakit çekim limitleri
 • Düzenli havale ve eft talimatı
 • Akbank Free ile otomatik ödeme talimatı
 • SMS ile harcama bilgilendirme servisi
 • Alışveriş sonrasında taksit erteleme olanağı

Şekerbank bayanlara özel kredi kartı imkanı sağlıyor

Şeker bank bayanlara özel kredi kartı imkanı sağlamış olduğu gibi aynı zamanda kadın girişimciler için kredi kartı imkanı sağlamaktadır. İş hayatında başarılı olan girişimcilerimiz için sağlanan özel kart imkanları sayesinde müşterilerine avantajlı imkanlar tanımaktadır. Şekerbankın sunmuş olduğu bu kart ticari kredi kartı özelliğini de taşımaktadır.

Ing bank bonus imkanı tanıyor
Ing bank bonus imkanı tanıyor

Ing bank bonus imkanı tanıyor

Ev hanımlarına ve bayanlara özel kredi kartı imkanı sağlayan bu banka çok cazip fırsatları ile vatandaşlarımızı kendi bünyesine çekmeyi başarmaktadır. Bayanlara özel kart imkanı sunan banka gelirlerinize göre kart limiti belirlemektedir. Ing bonus kartın premium, platin ve plus seçenekleri ile müşterilerini memnun etmektedir.

İş Bankası Maximum

İş bankası maximum kart olanakları ile bayanların en çok tercih etmiş olduğu kredi kartlarından biri olmuştur. Gıda, giyim, kozmetik, teknoloji gibi her türlü alışverişlerinde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu kart sayesinde taksitli alış veriş yaparak ihtiyacınız olan her türlü giderlerinizi karşılayabilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi kartı imkanı sunan bankaların vermiş olduğu limit nedir?

Ev hanımları bankalara kredi kartı başvurusu yaparak ortalama 500 liralık limitlerde kredi kartına sahip olmaktadırlar. Düzenli olarak kartlarını kullanan ve borçlarını zamanında ödeyip hiç bir taksiti aksatmayan ve kartın asgarisini değil asıl taksit tutarını ödeyen bayanlarımızın kredi notları da oldukça yüksek olacaktır. Bu durumda da kullanmış olduğunuz kart limitini 1.000 liraya kadar yükseltmeniz mümkün olacaktır. Gelir belgesi olmayan ev hanımlarımız kart başvurusunda bulunmuş olduklarında öncelikle kredi notuna bakılacak ve sicillerinin temiz olup olmadığı kontrol edilecektir. Kredi notu yüksek olan ev hanımlarının ise kart başvuruları kabul edilecektir.

Kredi kartı başvurusu için gerekli şartlar nelerdir?

Kredi kartı başvurusunda bulunan vatandaşlarımız için bankalar bazı şartlara uyum sağlamaları gerektiğini belirtmektedir. Bu şartlar aşağıda maddeler halinde sırası ile yer alacaktır.

 • Herhangi bir gelir belgesi veya teminat göstermeniz gerekmektedir.
 • 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.
 • Kredi notunuzun 1300 puanın üzerinde olması gerekmektedir.
 • Banka geçmişinize bakılmış olduğunda kara listeye girmemiş olmanız gerekmektedir.
 • Gelir belgeniz ve teminat olarak gösterebileceğiniz yok ise kefil göstererek de kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yukarıda saymış olduğumuz bu maddelere uyum sağlamış olduğunuzda kredi kartı başvurunuz olumlu bir şekilde yanıt bulacak ve ev adresinize gönderilecektir. Sizlerde ev hanımlarına özel kredi kartı veren bankalar ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir