Home - İşyeri Açma Kredisi - Esnafa Aynı Gün Kredi Veren Bankalar
Esnafa Hemen Kredi Veren Bankalar

Esnafa Aynı Gün Kredi Veren Bankalar

Esnafa En Çabuk Kredi Veren Bankalar 2019

Farklı nedenlerden dolayı acil paraya ihtiyaç duyan Esnafa Aynı Gün Kredi Veren Bankalara başvuru yapabilirsiniz.  Kredi başvurusunda bulunan esnaflara her türlü nakit ihtiyacınızı karşılamak adına en az evrak ile kredi veren banka. Gerekli olan finansal ihtiyacınızı karşılamak için Esnafa Aynı Gün Kredi Veren Bankalar hangisi? İşletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak adına verilen esnaf kredisi almak isteyenlere en düşük faiz oranı ve uygun vade imkanı ile kredi veren bankalar. Nakit ihtiyacı için bankalardan kredi talebinde bulunan esnafımızın dikkat etmesi gereken ayrıntılar. Bankaların vermiş olduğu 2019 yılı Esnaf Kredisi kampanyalarını inceledik. İşte ayrıntılar..

esnaf-kredisi-2019

Akbank Esnaf Kredisi Kampanyaları İçin Tıklayın!

Esnafa Aynı Gün Kredi Veren Bankalar 2019

Bilindiği üzere bir çok banka esnafımıza farklı imkanlar ile kredi tahsis etmektedir. Ama maalesef bazı bankaların vermiş olduğu esnaf kredisi faiz oranları çok yüksek olmakta veya vadesi çok kısa olmaktadır. Bununla birlikte kredi çekmek isteyen esnafımızın bu işlemleri birkaç gününü almaktadır. İşletmeler için günlerin çok büyük önemi olmak ile birlikte talep ettikleri krediyi aynı gün içerisinde almak işlerini kolaylaştırmaktadır. Bu gibi durumlar için bazı bankalar kredi başvurusunda bulunan esnafımıza aynı gün içerisinde kredilerini çekmelerine imkan vermektedir. Bu yazımızda acil nakit ihtiyacını banka kredileri ile karşılamak isteyen esnafımız için bu tarz kredileri araştırdık. Başvuru yapacakları esnaf kredilerin en kolay alınanı hangisi? ve Aynı gün içerisinde esnaf kredisi veren bankalar hangisi?

Devlet Destekli Krediler Hibeler ve Teşviklere Başvurun!

Ziraat Bankası Esnaf Kredisi

Ziraat tarafından esnafların nakit ihtiyaçlarını birbirinden farklı krediler ile karşılamalarına imkan veren Ziraat Bankası Esnaf Kredisi imkanları ile gerekli finansal desteği vermeye devam etmektedir. Birbirinden düşük faiz oranı ve vade seçenekleri ile Ziraat Bankası Esnaf Kredisi 2019 yılında verdiği krediler şunlardır.

Esnafa Aynı Gün Kredi Veren Bankalar
Esnafa Aynı Gün Kredi Veren Bankalar
 • Ziraat Bankası Nakdi Krediler: Kobi vasfına haiz olan işletmelerin yararlanması adına verilen bir kredi paketi uygulamasıdır. Bu kredi imkanından yararlanarak işletmenizin nakit ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz gibi gerekli olan makine ve teçhizat alımlarınızı da gerçekleştirebilirsiniz. Banka tarafından esnaf verilen Ziraat Bankası  Nakdi Krediler 13 farklı türden alımı gerçekleştirilebilmektedir. Bu tarz kredilerden yararlanmak isteyenler bulundukları bölgedeki en yakın Ziraat Bankası şubesine uğraması gerekmektedir.
 • Ziraat Bankası Taksitli Esnaf Kredileri: İş yerinizin ihtiyacı olan finansal desteğin kısa süre içerisinde verilmesine imkan veren Ziraat Bankası Taksitli Esnaf Kredisi 2019 imkanlarından yararlanabilirsiniz. Almış olduğunuz bu krediyi işletmenizin ihtiyaçlarını karşılamak ile birlikte nakit akışına uygun olarak taksit yapma imkanı bulunmaktadır. Nakit akışına uygun olarak belirlediğiniz vade imkanı ile zorlanmadan ödeyeceğiniz bu krediyi başvuruda bulunmak için kobi vasfına haiz bir işletme olmanız gerekmektedir
 • Ziraat Bankası Aynı Gün Esnaf Kredileri: Esnafın gün içerisinde acil nakit ihtiyaçlarını karşılaması adına verilen kredilerdir. İşletmeler bu günlük krediler ile gün içerisindeki provizyon açığı, havale ve nakit açığını kapatabilirler. Gün içi kredilerin vadesi aynı gün olmak ile birlikte gün sonunda kapatılması gerekmektedir. Sizde aynı gün içerisinde acil nakit ihtiyacınızı kullanmak adına Ziraat Bankası Gün İçi Esnaf Kredisi 2019 imkanlarından yararlanarak gerekli nakit parayı bulabilirsiniz.

Vakıfbank Esnafa Kolay Kredi Kampanyası

İşletmelerimize kolay ve hızlı kredi imkanı veren bir diğer banka da Vakıfbank olarak dikkat çekmektedir. Esnafımızın her türlü ihtiyacına cevap verecek farklı kredi türleri ile kolaylıklar tanımaktadır. Vakıfbank Esnaf Kredisi 2019 yılında yararlanmak isteyen işletmelerimiz için bu krediler hakkında biraz daha ayrıntılı açıklama yapmak gerekirse;

 • Vakıfbank Esnafa Halden Anlayan Kredisi: Esnafın sıkıntılı gününde yanında olduğunu belirten banka Vakıfbank Esnafa Halden Anlayan Kredi ile iki farklı kredi vermektedir. Biri Mini Kredi diğeri ise Standart Kredi olarak uygulanmaktadır. Mini Kredinin limiti 20 bin lira standart kredisinin limiti ise 50 bin lira olarak belirlenmiştir. Bu iki kredinin de vadesi 36 ay olarak belirtilmektedir. Birbirinden farklı 5 ödeme planından kendi işletmenizin nakit akışına uygun olanını seçerek aynı Gün İçerisinde Esnaf Kredisi imkanından yararlanabilirsiniz.
 • Vakıfbank Kobi Dost Esnaf Kredileri: İşletmeleri işleri ile ilgili finansal desteği karşılamak adına verilen bir kredi paketi de Kobi Dost Esnaf Kredileri olarak dikkat çekmektedir. Bankanın vermiş oluğu bu kredi imkanından yararlanarak iş yeriniz için gerekli olan nakit desteğini alabileceğiniz gibi yeni bir iş yeri alabilir, iş yeriniz için makine teçhizat ve araç alımı gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın vermiş olduğu bu kredi imkanından yararlanmak isteyenlerin en yakın Vakıfbank şubesine aşağıda belirteceğimiz evrakla ile birlikte gitmeleri gerekmektedir.

Yukarıda belirttiğimiz kredilerden kendi işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak olanına başvuruda bulunmak için gerekli olan evrakların neler olduğunu hatırlatmak adına;

 • Kimlik fotokopisi
 • Vergi levhası
 • Ticaret sicil gazetesi
 • İşveren SGK bildirgeleri
 • Noter onaylı imza sirküleri
 • Oda sicil belgesi veya faaliyet belgesi

Belirttiğimiz evraklar ile birlikte yukarıda belirttiğimiz iki bankanın vermiş olduğu Esnaf Kredisi kampanyalarından işletmeniz için uygun olanını belirledikten sonra Esnafa En Kolay Kredi Veren Banka 2019 haberimizde belirttiğimiz özellikler ile bu kredi imkanından yararlanmak isteyenler bulundukları bölgedeki banka şubelerine başvuru yapmaları gerekmektedir. Yapılan başvurular bankaların kendi mevzuatlarınca belirlenen kredi değerlendirmesine göre sonuçlandırılmakta ve kredi alıp alamayacağınıza karar verilmektedir. Bu kapsamda size en uygun olan esnaf kredisine hemen başvurun ihtiyaçlarınızı giderin.

About krediverenbankalar

One comment

 1. 9kredi@gmail.com

  şimdi bir kredi başvurusu yapmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir