Home - Krediler - Çalışmayan Kadınlara Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar
Çalışmayan Kadınlara Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar
Çalışmayan Kadınlara Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Çalışmayan Kadınlara Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Ev hanımları için kredi imkanı tanıyan bankalar

Çalışmayan ve gelir belgesi olmayan vatandaşlarımızın bankaların sunmuş olduğu kredi imkanlarından yararlanmaları oldukça zor olmaktadır. Fakat son dönemlerde bazı bankaların düzenlemiş olduğu kampanyalar sayesinde gelir belgesi olmayan vatandaşlarımız için kredi imkanı verilirken aynı zamanda kredi kartı imkanları da tanımlanmaktadır. Bankaların vatandaşlarımız için sunmuş olduğu imkanlar son dönemlerde hızlı bir çıkış yapan mobil uygulamalar ile de gerçekleşmektedir. Bu durumda çok sayıda ev hanımımız ihtiyaçları doğrultusunda kredi başvurusunda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kendi işletmesini açmak isteyen ve hayallerindeki işi yapmak isteyen ev hanımlarımız da finansmana ihtiyaç duymuş oldukları için bankalara başvuru yapmaktadırlar. Önceki yıllarda gelir belgesi olmayan vatandaşlarımız için kredi imkanı tanınmazken artık çok sayıda banka gelir belgesi olmayan vatandaşlarımıza kredi imkanı tanımaktadırlar. Bugün makalemizde siz değerli vatandaşlarımız için Çalışmayan Kadınlara Maaş bordrosuz Kredi Veren Banklar adlı başlığa değinerek bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Çalışmayan bayanlara kredi veren bankalar hangileridir?
Çalışmayan bayanlara kredi veren bankalar hangileridir?

Çalışmayan bayanlara kredi veren bankalar hangileridir?

Çalışmayan bayanlarımız için kredi imkanı tanıyan çok sayıda kamu ve özel bankaların bulunmuş olduğunu siz değerli okurlarımızla paylaşmıştık şimdi bu bankaların isimlerini aşağıdaki yazımızda maddeler halinde paylaşacağız.

 • QNB Finansbank
 • Ziraat Bankası
 • Türk Ekonomi Bankası
 • Halkbank
 • Akbank
 • Vakıfbank
 • Garanti Bankası
 • Adabank
 • Şekerbank
 • Türkiye İş Bankası
 • Denizbank
 • Yapı Kredi Bankası
 • Ing Bank

Denizbank ev hanımlarına kredi imkanı tanıyor

Denizbank ev hanımlarımız için kredi imkanı verirken çok avantajlı kredi fırsatları da sunmaktadır. Ev hanımlarımız bu bankanın kredi imkanlarından yararlanmak için en yakın banka şubelerine başvuru yaparak kredi talebinde bulunabilir ve çok avantajlı kredi imkanlarından yararlanabilirler. Banka Ev hanımları için mevduat biriken hesap ve altın günleri gibi imkanlar da sağlamaktadırlar.

Ingbak bayanlarımıza özel kredi imkanı sağlıyor

Ingbank Gelir belgesi olmayan ev hanımlarımız için özel kredi imkanları sağlayarak çok avantajlı kredi paketleri ile siz değerli bayanlarımızın ihtiyaç duymuş oldukları finansmanı sağlamaktadır. Ingbank’ın sunmuş olduğu avantajlı kredi imkanlarından yararlanmak için öncelikle en yakın banka şubelerine başvuru yapabileceğiniz gibi aynı zamanda internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvurunuzu BURADAN yapabilirsiniz.

Garanti Bankası çalışmayanlara özel kredi imkanı sağlıyor
Garanti Bankası çalışmayanlara özel kredi imkanı sağlıyor

Garanti Bankası çalışmayanlara özel kredi imkanı sağlıyor

Garanti bankası çalışmayan vatandaşlarımıza ve ev hanımlarımıza özel bireysel ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Garanti bankasının sunmuş olduğu ihtiyaç kredilerinden yararlanmak için banka şubelerine giderek başvuru yapabileceğiniz gibi aynı zamanda internet üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Garanti bankası ev hanımlarımıza özel çok sayıda kredi imkanı tanımaktadır. Bu kredi imkanları ise şunlardır.

 • Sıfır veya ikinci el otomobil almak için kredi imkanı tanımaktadır.
 • Konut kredisi imkanı sağlamaktadır.
 • İhtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır.

Türkiye Ekonomi Bankası bayan girişimcilerimiz için kredi veriyor

Türkiye ekonomi bankası da diğer bankalar gibi bayanlara özel kredi imkanları sağlarken aynı zamanda bayan girişimcilerimiz için kredi imkanı tanımaktadır. Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı ile European Bank of Reconstruction and Development yapmış oldukları anlaşma sayesinde ev hanımlarına devlet destekli kredi imkanı sağlanmaktadır. Bankanın sunmuş olduğu kredilerden yararlanmak için lütfen tıklayınız.

Ev hanımlarına gelir belgesiz kredi başvurusu

Ev hanımlarına gelir belgesiz kredi imkanı sunan bankaların olduğunu daha önceki yazılarımızda ve yukarıdaki paragraflarda sizlerle paylaşmıştık. Ev hanımları için kredi veren bankaların başında Akbank yer almaktadır. Akbank mobil bankacılığı sayesinde bir çok ev hanımına ve gelir belgesi olmayan vatandaşlarımıza kredi imkanı sunmaktadır. Tabi ki gelir belgesi bulunmayan vatandaşlarımızın çekmiş oldukları kredileri ödeyebilecekleri bir maddi güce sahip olmaları gerekmektedir. Mobil bankacılık ile kredi talebinde bulunmuş olduğunuzda banka kredi notunuzu sorgulamaktadır. Kredi notunuz yüksek ise ve aynı zamanda daha önceki yıllarda bankalar ile hiç bir sorun yaşamamış iseniz başvuru yapmış olduğunuz krediniz onaylanacak ve ihtiyaç duymuş olduğunuz finansmanı Akbank sayesinde karşılamış olacaksınız. Akbank ücretsiz kredi notu sorgulama sayesinde de kredi risk raporunuzu öğrenebilirsiniz.

Akbank’ın sunmuş olduğu gelir belgesiz 20 bin liralık kredi hesaplaması

 • Kredi tutarı: 20.000 Türk Lirası
 • Aylık faiz oranı: 1,39 Türk Lirası
 • Vade: 48 ay (Dört Yıl)
 • KKDF oranı: %15.00
 • BSMV oranı: %5.00
 • Efektif Yıllık Faiz oranı: %22.3025
 • Aylık Taksit Tutarı: 608,75 Türk Lirası
 • Toplam geri ödeme miktarı: 29.221,26 Türk Lirası
 • Toplam ödenecek faiz tutarı: 7.684,46 Türk Lirası
 • Fon ve vergi payı oranı: 1.536,80 Türk Lirası

Yukarıda maddeler halinde vermiş olduğumuz kredi hesaplama türüne uyum sağlayarak 20.000 liralık kredi talebinde bulunan bayanlarımız her ay ödemelerini düzenli olarak yapmış olduklarında kredi notlarını yükseltebilecekleri gibi bankalar ile olan ilişkilerinde de gelecek yıllarda çok şanslı olacaktır. Ödemelerini her ay düzenli olarak yapamayan veya bir ay ödemesinde sıkıntı yaşayan bayanlarımız ise gecikme faizi ödeyebilecekleri gibi aynı zamanda kredi notlarını da olumsuz yönde etkileyeceklerdir. Tüm bunları göze alarak kredi talebinde bulunan vatandaşlarımızın kredi notları yüksek olmuş oldukları taktirde başvuru yapmış oldukları kredi miktarı onaylanacak ve hesaplarına para yatırılacaktır.

Kredi sicili bozuk olan ev hanımlarımız için 25 bin lira kredi imkanı

Kredi sicili bozuk olan ve zamanında bankalar ile olan ilişkilerinde sıkıntı yaşayan bayanlarımız bankalara kredi talebinde bulunmuş olduklarında olumsuz sonular ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Bu durum Aktif bankın PTT ile yapmış olduğu anlaşma sayesinde değişiklik göstererek bayanların ihtiyaç duymuş oldukları finansmanı sağlayarak 25 bin liralık kredi vermektedir. Üstelik kredi talebinde bulunmak için yaşamış olduğunuz il veya ilçede Aktifbank şubelerinin bulunmasına da gerek yoktur. Peki bu durum nasıl gerçekleşmektedir? Bu sorunun cevabını siz değerli okurlarımız için aşağıdaki yazımızda kısa bir şekilde anlatacağız.

Ev hanımları için 3 adımda kredi imkanı
Ev hanımları için 3 adımda kredi imkanı

Ev hanımları için 3 adımda kredi imkanı

Ev hanımları ihtiyaç duymuş oldukları kredi başvurusunu elektronik ortamda gerçekleştirebilir ve gerekli olan finansmanı sağlayabilirler. Bu durumu üç basamak ile yapmanız mümkün olacaktır.

 • İhtiyaç duymuş olduğunuz kredi limitini sisteme giriniz.
 • E-ortamda hazırlanmış olan sözleşme metinlerini imzalayınız.
 • 5 dakika içerisinde hesabınıza yatan parayı çekebilirsiniz.

Bu durumu sayısal olarak bir örnekle anlatacak olursak eğer şu şekilde dile getirmek çok daha doğru olacaktır.

2.000 liralık bir kredi talebinde bulunmuş olduğunuzda Aylık faiz oranınız 3,39 lira olacaktır. vade türünüzü 3 yıl olarak seçmiş olduğunuzda ise aylık olarak yapacağınız ödeme miktarınız 106 lira 77 kuruş civarında olacaktır. Banka dosya masrafı olarak da sizden 10 lira kesinti yapacaktır. Aktifbank kredi sicili bozuk olan ev hanımlarımıza kredi imkanı sağlarken faiz oranını diğer bankalara göre çok daha fazla tutmaktadır. Fakat ciddi anlamda krediye ihtiyaç duyan vatandaşlarımız bu durumu onaylayacak ve kredi talebinde bulunacaklardır. Eğer sıkıntınız var ise ve kara listede iseniz üzülmenize gerek kalmadan 3 adımda ihtiyaç duymuş olduğunuz krediyi çekebilirsiniz.

Çalışmayan kadınlara maaş bordrosuz kredi veren bankalar ile iletişime geçerek ihtiyacını duymuş olduğunuz finansmanı sağlayabilir ve her ay düzenli olarak ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ödemelerinizi düzenli olarak yapmış olduğunuzda ise kredi notunuzu yükselterek ileri ki dönemlerde bankalar ile olabilecek işleriniz de de çok rahat edeceksiniz. Krediler, Hibe ve Teşvikler, Kredi kartları ve güncel bilgiler hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer lütfen bizi takip etmeye devam ediniz.

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir