Home - Krediler - Bordrosuz çalışanlara ihtiyaç kredisi veren bankalar
Bordrosuz kredi veren bankalar
Bordrosuz kredi veren bankalar

Bordrosuz çalışanlara ihtiyaç kredisi veren bankalar

Maaş bordrosu almadan çalışanlara kredi imkanı

Bordrosuz kredi veren bankalar isimli konumuzda bordrosuz kredi veren bankalar, anında kredi kefilsiz bordrosuz, maaş bordrosu olmadan, finansbank çalışmayana en kolay verilen krediler, en basit kredi alma yöntemi gibi başlıkları ele alacağız.

Özellikle son yıllarda ekonomik krizin olması sebebi ile bir çok hane aylık gelirini idame etme sıkıntısı çektiği için çareyi kredi çekmekte bulmaktadır. Bankaların düşük faizli kredileri, evraksız, gelir belgesiz dosya masrafsız kredileri de bu konuda oldukça rağbet görmektedir.

Günümüzde bir kazancı olmasına karşın; Arıcılık, tarım, çiftçilik, hayvancılık, esnaflık gibi mesleklere sahip müşteriler, sigortaları düzenli ödenmediği için memurlar, işçiler gibi kolayca gelir belgesini elde edemeyebilirler. Ya da evden çalışan, evlere temizliğe giden ev hanımları, evde çocuk bakan kişiler, katalog satışı yapan ev hanımlarının gelirleri olmasına karşın maaş bordroları mevcut değildir. Bankalar da bu gibi durumları göz önünde bulundurduğu için bordrosuz kredi kampanyaları düzenlemektedir.

Bordrosuz kredi veren bankalar için gerekli evraklar

  • *Nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaport
  • *Esnaflar için vergi levhası
  • *Çiftçiler için çiftçilik gelir belgesi
  • *Son 3 aya ait elektrik, telefon, su, doğal gaz, cep telefon faturası

Maaş bordrosuz, çalışma belgesiz kredi veren bankaların sayısı epey fazladır; Garanti bankası, Odeabank, Akbank, Denizbank, Finansbank ve Ing bank bu konuda göze çarpan bankalardır. Aşağıda maaş bordrosu olmayanlara kredi veren birkaç bankadan bahsedilmektedir.

2019 yılında maaş bordrosuz ihtiyaç kredisi veren pek çok özel ve devlet teşvikli banka mevcuttur. Günümüzde bir geliri olmasına rağmen; tarım, çiftçilik, arıcılık, hayvancılık ve esnaflık gibi mesleklere sahip tüketiciler, sigortaları düzenli ödemediğinden dolayı emekliler, memurlar ya da özel sektör çalışanları gibi kolay bir şekilde gelir belgesi ve maaş bordrosunu sunamayabilirler.

Finansbank Online kredi ürününe imzasız, kefilsiz, evraksız ve evinizden başvuru yapabilme şansınız vardır. Azami vade süresi 36 ay olarak belirlenmiştir.

Garanti bankası da bordrosuz çalışanlara kredi veren bankalar arasında yer alır. Garanti bankasının İlk kredim kampanyası ile daha önceden hiç kredi kullanmadı iseniz eğer; herhangi bir gelir belgesi ya da ikametgah belgesi sunmadan yararlanabilirsiniz. Maksimum 36 aya kadar  vade imkanı vardır. 100.000 TL gibi yüksek tutarlar da kredi kullanabilirsiniz.

Odeabank kamu çalışanları maaşlarının 20 katına kadar olan tutarlarda krediden aylık %0,99 gibi bir faiz oranı ile yararlanabilirler. Bu pakette gelir belgesi sunma zorunluluğu mevcut değildir. 60 aya kadar vade imkanı vardır bu vadede 99 TL dosya masrafı ücreti olacaktır.

Akbank Direkt kredi ürünü ile 36 aya kadar vade olanağından yararlanabilirsiniz. 15.000 TL’ye kadar olan finansal ihtiyaçlarınızı şubeye gitmeden karşılayabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisinden gelir belgesiz, imzasız ve kefilsiz olarak faydalanabilirsiniz. Örnek verecek olursak; 10.000 TL’yi 36 ay vade ile ödersiniz aylık faiz oranı %1,45, aylık taksit tutarı 376 TL olarak hesaplanır. Kredi başvurunuzu 7 gün 24 saat her an yapabilirsiniz. Acil paraya ihtiyacınız var ise şubeye dahi gitmeden bu krediyi maaş bordrosuz olarak kullanabilirsiniz.

Denizbank bordrosuz kredi veren bankalar arasında yer alır. Denizbankın Web’de kredi ürününe kefil sunmadan ve gelir belgesi göstermeden 36 ay vadeye kadar kredi alabilirsiniz. 55.000 TL’ye kadar üst limiti vardır.

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir