Home - Öğrenci Kredisi - 2019 Yılı Dershane Fiyatları Ne Kadar?
2017 Yılı Dershane Fiyatları Ne Kadar?
2017 Yılı Dershane Fiyatları Ne Kadar?

2019 Yılı Dershane Fiyatları Ne Kadar?

2019 yılı için dershane fiyatları

Bir çok öğrencimiz ilk okuldan başlayarak üniversiteyi kazanana kadar dershanelere gitmiş ve her sene düzenli olarak dershanelere ödeme yapmışlardır. Ülkemizde sürekli olarak değişen eğitim sisteminde yapılan sınavlar ile birçok öğrencimizin ve gencimizin hayatlarında çizecekleri yollar belirlenmektedir. Bu sebeple de durumu iyi olan çok sayıda aile çocuklarını dershanelere göndererek günün tekrarını yapmalarını ve aynı zamanda sürekli olarak ve düzenli olarak bir çalışma potansiyeline sahip olmalarını istemektedirler. Fakat Dershanelerin kapatılması istenerek çok sayıda öğrencinin gelecekleri hakkında bir yol daha çizilmiştir. Bu atılım üzerine Anayasa mahkemesinin almış olduğu kararlar doğrultusunda dershanelerin kapatılması durdurulmuş ve  özel eğitim sistemine geçiş yapılmıştır. Bu durma çok sayıda aile karşı çıkmış olsa da bir çok aile de bu durumdan memnun kalmışlardır. Bu sebeple bu gün makalemizde siz değerli okurlarımız için 2019 Yılı Dershane Fiyatları Ne Kadar, 2019-2019 Yılı dershane ücretleri ne kadardır, Yıllık dershane ücretleri ne kadardır adlı başlıklara değinerek sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

2019-2019 yılı dershane ücretleri ne kadardır?
2019-2019 yılı dershane ücretleri ne kadardır?

2019-2019 yılı dershane ücretleri ne kadardır?

Dershane fiyatları her sene değişiklik göstermiş olduğu gibi bu yılda değişiklik göstermiştir. Aynı zamanda fiyatlar dershaneden dershaneye değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra öğrencinin eğitim seviyesi ve öğrenim görmüş olduğu sınıfta değişiklik göstermektedir. Dershaneler öğrenciler için belirli dönemlerde seviye tespit sınavı yapmaktadırlar. Yapmış oldukları bu sınavda başarılı olan öğrenciler için indirim yapılmaktadır. Bunun yanı sıra aile durumu, öğrencinin okul başarısı, dershanenin sürekli öğrencisi olması ve kardeş indirimi gibi indirimlerin de uygulanması ile fiyatlar değişiklik gösterecektir. Bu yıl ortalama dershane fiyatlarına bakılmış olduğunda geçmiş olduğumuz yıllara nazaran fiyatlarda yüksek oranda artış görülmüş ve indirimli fiyatları ile eski yıllardaki fiyat aralıklarına ulaşamamaktadır. Fakat iyi bir dershane ve doğru tercihler ile öğrencinin gelecekteki başarısı göz önüne alınmış olduğunda bu fiyatlar gözle görülmüyor. Bir çok aile çocuğunun iyi bir mesleğe sahip olmasını istemiş olduğu gibi onun geleceğini göz önünde bulundurmuş olduğundan iyi bir eğitim alması için ne kadar zor durumda olurlarsa olsunlar çocuklarını dershaneye göndererek başarılarına başarı katmayı hedeflemektedir.

Yıllık dershane ücretleri ne kadardır?

2019-2019 yılı eğitim öğretim dönemine ait olan dershane ücretlerini araştırarak sizler için bir çok dershane ile iletişime geçerek net bir rakam belirledik ve yıllık olarak dershane ücretlerini aşağıdaki yazımızda sizler için maddeler halinde açıkladık.

  • Uğur dershanesinin öğrenciler için vermiş olduğu yıllık ortalama rakam: 5.000 Türk lirası ile 6.000 Türk lirası olarak belirlenmiştir.
  • Final dershanesinin öğrenciler için vermiş olduğu yıllık ortalama rakam: 5.000 Türk Lirası ile 9.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.
  • Sakarya dershanesinin öğrenciler için vermiş olduğu yıllık ortalama rakam: 6.000 Türk Lirası ile 10.000 Türk lirası arasında belirlenmiştir.
  • Kültür dershanesinin öğrenciler için vermiş olduğu yıllık ortalama rakam: 5 .000 Türk Lirası ile 9.000 Türk lirası arasında değişiklik göstermektedir.
  • Fatih dershanesinin öğrenciler için vermiş olduğu yıllık ortalama rakam: 8.000 Türk Lirası ile 15.000 Türk Lirası arasında değişiklik göstermektedir.

Yukarıda maddeler halinde yer vermiş olduğumuz dershane isimleri ve fiyat aralıkları dışında çok sayıda dershane bulunmaktadır. Bu dershanelerin fiyatları ise ortalama olarak 8.000 Türk Lirası ile 20.000 Türk Lirası arasında değişiklik gösterecektir.  Çocuğunuzun iyi bir eğitim almasını itiyorsanız eğer bu dershaneler ile iletişime geçerek eğitim seviyelerini araştırabilir ve size en uygun olan dershaneye çocuğunuzun kaydını yaptırarak iyi bir gelecek için ilk adımlarını atmasını sağlayabilirsiniz.

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir