Home - Krediler - 2019 Yılbaşı Yeni Yıl Kredisi
2017 Yılbaşı Yeni Yıl Kredisi Veren Bankalar

2019 Yılbaşı Yeni Yıl Kredisi

Bankalar 2019 yeni yıla özel kredi veriyor

2019 yılı gelmeden bankalar ihtiyaç, konut ve otomobil kredilerinde kampanya yarışına başladılar. Bankalar yılbaşında en düşük faizli krediyi verirken, daha fazla kitleye ulaşmayı, daha yüksek oranlarda gelir elde etmeyi amaçlıyorlar. Bu kapsamda bazı müşterilere yarar sağlayacak olan kampanyaları düzenliyorlar. 2019 yılı için yılbaşı ve yeni yıl kredisi veren bankalar ve şartları hakkında detayları içeriğimiz de bulabilirsiniz.

Yılbaşına özel 20 bin lira yeni yıl kredisi 2019

20 bin lira kredi çekerek yeni bir araç alabilir tatil masraflarınızı karşılayabilir, yılbaşına Kıbrıs’ta girebilirsiniz. Ya da bu yılbaşında yurt dışında olmayı arzuluyor iseniz, yılda bir defa verilen düşük faizli yılbaşı kredisi için bankaları ziyaret edebilirsiniz. Akbank, İşbankası, Halkbank veya Vakıfbank yeni yıl için tercih edeceğiniz banka olabilir.

Fibabanka faizsiz 2019 yılbaşı kredisi veriyor

Banka 3 bin liradan başlayan ve 10 bin lira üst limiti olan bireysel ihtiyaç kredisi yılbaşında tüm müşterileri Fibabanka bekliyor. Aslına bakarsanız bu kredi her zaman verilen ihtiyaç kredisi ile aynı ancak, yılbaşı geldiği için faizler düşüyor, düşüyor ve düşüyor.

2019 Yılbaşı Yeni Yıl Kredisi Veren Bankalar
2019 Yılbaşı Yeni Yıl Kredisi Veren Bankalar

Fibabanka yılbaşında 3.000 TL. faizsiz kredi veriyor. (0 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ) Yanlış duymadınız. Sizde fibabanka şubelerine hemen başvurarak, aylık 250 TL. taksitlerle 12 ay, aylık 167 lira taksitlerle 18 ay faizsiz yılbaşı kredisi kullanabilirsiniz.  Tabi 3 bin lira yılbaşı için size yetmeyecek ise, 10 bin liraya kadar kredi kullanabilirsiniz. Fibabanka bu yılbaşı kredi faizlerini düşürdü ve %1,04 faiz oranı ve 5 bin lira için aylık 243 lira, 10 bin lira için ise 485 lira ödemeli kredi kullanabilirsiniz.

2019 yeni yıl kampanyalarında; INGBank Yılbaşı faizi, %1,26 İşbankası yeni yıl faiz oranı %1,14 seviyesindedir.

Akbank şubeye gitmeden acil yılbaşı kredisi

Akbank ile artık şubeye gitmeden hemen kredi başvurusu yapabilir ve anında paranızı çekebilirsiniz. Bunun için Akbank şubelerini ziyaret etmeden önce internet üzerinden hemen hesaplama ve yılbaşı kredi başvurusu yapabilirsiniz.

akbank 2019 yılbaşı kredisi
akbank 2019 yılbaşı kredisi

Akbank 15.000 TL. Yılbaşına özel belgesiz evraksız 7/24 kredi veriyor.

Abank yılbaşına özel kredi kampanyası

Son başvuru tarihi şuan için 31 ARALIK 2019 olan Abank’ın 2019 yılına girmeden önce düzenlemiş olduğu genel ihtiyaçlar için yılbaşı kredi kampanyası dahilinde en düşük faizli en uygun krediye ihtiyaç duyan müşteriler bayram ediyor.  Yılbaşı programınızda, yeni yılı sevdiklerinizle birlikte kutlamanız için Abank %1,15-%1,22 faiz oranları arasında çekeceğiniz 2019 yılbaşı kredisinin vadesine ve miktarına göre en uygun krediyi veriyor. Taksitleri ise 2019 yılında ödenmeye başlıyor.

Garanti bankasının 2019 aralık ayı itibariyle ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,14’tür. 

INGbank  2019 yılbaşında esnafa özel kredi veriyor. Kredinizin vadesi ile miktarı değerlendirilerek en düşük faiz avantajı ile verilen krediye başvurmak isteyen esnaflarımızın, diğer kredilerde olduğu gibi ticari faaliyetlerini belgelemesi ve KOBİ ise, firması veya kuruluşuna ait resmi evrakları sunması gerekiyor. Bu evraklardan bazıları aşağıdadır.

  • Vergi levhası
  • Firma sahibi/ortakları ve kefiller için kimlik belgesi ve ikametgah
  • Gelir durumunu gösteren belge ve evraklar

Yeni yıl gelmeden, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için 2019 yılbaşı kredi kampanyalarını inceleyebilir, en düşük, dosya masrafı almayan, sigorta vs. istemeyen, en uygun bankadan kredinizi çekebilirsiniz.

About krediverenbankalar

One comment

  1. Fibabanka yi aradım faizsiz kredi vermedik lerini söyledi bu kampanya ne zaman başlıyor acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir