Home - Emekli Kredisi - 2019 Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası
Emekli maaşına faizsiz kredi çeyrek altın promosyonu 2016
Emekli maaşına faizsiz kredi çeyrek altın promosyonu 2016

2019 Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası

2019 Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası devam ediyor. Bankalar emekli müşteirlerini şubelerine çekebilmek adına çeşitli promosyon ve hediyeler sunuyorlar. 2019 yılında veya daha öncesinde Sosyal Sigortalar kurumundan emekli sandığından yeterli prim gününde çalışarak emekli oldunuz. Bu emekliliğe binaen PTT şubelerinden veya devlet bankalarıyla özel bankalardan herhangi birinden emekli maaş alıyorsunuz. Gerek Devlet bankaları, gerekse özel bankalar, emeklileri kendi bankalarına çekebilmek için 2 adet altın, 300 TL. para, bir maaş ikramiye gibi değişik promosyonlar düzenlemektedirler.

Aslına bakarsanız 1.000 ile 1.500 TL maaş alan birini ister Devlet bankası olsun ister özel banka, verebilecekleri kredi limitleri oldukça sınırlıdır. Hele bir de eski yıllarda emekli olan işçilere bakıldığında 1.000 TL. maaş alıyor olmaları nedeniyle yüksek meblağlar da kredi verilememektedir. Ak Parti hükumeti bilindiği üzere 2019 yılında emeklilere banka promosyonu verileceği listesini açıkladı. Son günlerde özellikle tüm haber kanallarında ve Sosyal Medya da yapılan açıklamalara göre bankalar tarafından belirli oranlarda emekli maaşı olan kişileri promosyon verilecek. Şu an itibariyle 2019 yılında ve daha önceki yıllarda emekli olan tüm vatandaşlarımız bankadan tarafından verecek olan promosyonu beklemektedir.

Emekli vatandaşları ödenecek promosyonları emeklilerin maaş oldukları hesaplara yatırılacaktır. Bazı internet sitelerinde bu paranın Sosyal Sigortalar Kurumu (SGK) veya PTT şubelerinden verileceği hakkında açıklamalar doğru değildir. Bu kapsamda promosyon almak isteyen vatandaşlarımızın, promosyon tarihinde maaş hesaplarını kontrol etmeleri tavsiye edilmektedir.

2019 yılında emekli maaşına kredi veren bankalar

Türkiye’de emekli vatandaşlarımızın bir çoğu PTT şubesinden almaktadırlar. Emekli vatandaşlarımıza en çok kuruluş PTT’dir. PTT aracılığı ile diğer özel ve devlet banka şubelerinden PTT aracılığı ile kredi verilebilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken husus bankalar arasındaki oranları ve diğer farklılıkları dikkatli şekilde analiz ederek avantajlı banka şubesine başvuruda bulunmak gerekmektedir.  PTT’ den maaş alan ve maaş hesabını özel bankalara taşıyan kişilere, bir maaş promosyon, 300 TL. chip para, 2 çeyrek ve 1 gram altın, bir yarım altın gibi promosyon ödemesi yapıldığını duymaktayız. Bu sebeple, emeklilerin karar vermeden önce maaşlarını taşımak istedikleri bankanın şartnamelerini iyi analiz etmeleri tavsiye ediliyor. Yine maaş kredisi çekerken de, faiz oranları, sigorta parası dosya masrafı gibi giderleri hesaplamak, daha sonra bu meblağlar yapılandırma veya birleştirdi kapsamında işlem yapılamadığından dikkat edilmesi öneriliyor.

Devlet bankalarından olan Vakıflar bankası emekli müşterilere en uygun koşulları ile kredi vermeye devam ediyor. Eğer tatile gitmek istiyorsanız, yeni bir otomobile veya çocuklarınızın eğitimi için paraya ihtiyacınız var ise, sizlere en uygun koşullanma finansman sağlayan Vakıfbankı tercih edebilirsiniz. Banka şubelerine şahsen müracaat edebilir, SMS ve telefon bankacılığını kullanabilir, Vakıfbank emekli bankası avantajlarından birebir yararlanabilirsiniz.

Ziraat bankası emeklilere özel promosyon paketi

İkinci Devlet bankamız olan Ziraat bankası da Vakıfbank gibi maaş alan müşterilerin özel bir kampanya dahilinde uygun kredi veriyor. Ziraat bankası Devlet tarafından promosyon ödemelerinin yatırılması talimatı gelmesi durumunda, emeklilerin promosyon paralarını bankaya hesaplarına yatıracak.

Garanti bankasının emeklilere özel kredi paketi ile 20.000 TL tutarını 36 ay vade ile geri ödemek isterseniz eğer aylık faiz oranı %1,43, aylık taksiti 749 TL, tahsis ücreti de 100 TL olacaktır. Bu kampanya ile Garanti bankasından 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz gibi artık emekliler de yüksek tutarlarda tüketici kredisi çekebilmektedirler. Eğer konut kredisi çekmek isterlerse zaten satın alınacak konuta ipotek tesis edileceği için de kaç para kredi çektikleri çok önemli olmayacaktır. Kefil sunumu ve ipotek ile yüksek tutarlarda konut kredisi de alabilirler.

Emekli maaşını taşıyana özel promosyonlar ve çeyrek altın hediyesi

  1. Ziraat bankası, Vakıfbank gibi devlet bankaları emeklilere özel avantajlar sağlıyor.
  2. Garanti bankası özel emekli paketi ile her zaman emeklilerin yanında olmaya devam ediyor. Banka Emekli maaşına 1 çeyrek altın ve 1 de gram altın veriyor.
  3. Türkiye ekonomi bankası emekli promosyonu kredisi veriyor.
  4. Burganbank emeklilere özel maaş hesabı ve kredileri ile sizlerle..
  5. Deniz bank ev hanımlarına ve emeklilere özel destek paketi kapsamından avantajlar sağlıyor. Denizbank Emekliye 300 TL. bonus puan veriyor.
  6. Finansbank emekli maaşı ve ayrıcalıklar dünyasının kapılarını açıyor.

Maaşlarını PTT’den alan tüm emekliler emekli maaşının 40 katına kadar krediyi maksimum 36 aya varan vade ile kullanabilirler. Ve genellikle 75-80 yaşına kadar olan tüm emekliler bu kampanyadan, kefilsiz olarak faydalanabilirler. Örneğin; Ing bank ve PTT işbirliği ile; Ing bank’tan 45.000 TL’ye kadar olan finansal ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ya da Denizbank’tan maksimum 36.000 TL kredi çekerek, kredi tahsis ücretsiz olarak bu paketten de yararlanabilirsiniz.

Eskiden bankalar emeklilere maaşlarının 10 katına kadar kredi limiti sunarken, günümüzdeki finansal rekabet ortamından dolayı düzenlenen kampanya paketleri ile daha üst limitlerde kredi çekebilirsiniz.

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir