Home - Konut Kredisi - 15 yıl 180 ay vadeli konut kredisi veren bankalar
15 yıl 180 ay vadeli konut kredisi veren bankalar
15 yıl 180 ay vadeli konut kredisi veren bankalar

15 yıl 180 ay vadeli konut kredisi veren bankalar

Kendini evini almak için 10 yıl vadenin kısa geldiği, aylık taksitleri denk gelmeyen, daha uzun vadeye ihtiyacı olan kişilere bankalar 15 yıl 180 ay vadeli konut kredisi vermektedirler. Hatta bazı bankalar 30 yıla kadar (ömürlük) kredi verebilmektedirler. Sizler için tüm bankaları araştırdık ve en uzun vade seçenekleriyle kredi vermekte olan bankalar hakkında bilgilere yer verdik. Aşağıda ki banka şubelerinden başlayalım;

  • Garanti bankası uzun vadeli konut kredisi çekmek isteyenler için 240 aya kadar konut kredisi veriyor. Bu kapsamda Garanti bankasından 15 yıl vadeli konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz.
  • Denizbank 300 aya kadar vadeli konut kredisi veriyor. Sizde uzun vadeli yatırımlarınız için Denizbank şubelerini ziyaret edebilir, en uzun vadeli ev kredilerinden faydalanabilirsiniz.
  • Yapıkredi tüm müşterileri için, en uzun vade ve uygun faiz seçenekleri ile konut kredileri veriyor. Bu kedilerden yararlanmak için internet üzerinden online giriş başvurusu yapabileceğiniz gibi, tüm Yapıkredi şubelerini ziyaret ederek hesaplama yaptırabilirsiniz.
  • Devlet Bankalarından olan Halkbank, tüm müşterileri için 180 ay vadeli ve en düşük faizli konut kredisi veriyor. Halkbank’ ın Canım Evim Konut Kredisi paketini kullanarak en uzun vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Uzun vadeli ev kredilerinde faiz oranları hesaplama

Tüm bankaların vermiş olduğu ev kredileri genelde 120 ay vadeli olarak verilmektedir. Ev kredisi veren bankalar içerisinde belirli dönemlerde uygulanan kampanyalar dahilde, 120 aydan 300 aya kadar vade seçenekleri sunan bankalarda mevcuttur. Ancak ev kredisi veren bankalar, vade uzadıkça faiz oranında da, belirli oranlarda arttırım uygulamaktadırlar. Bu sebeple en kısa vadeli ev kredisi, en uygun olanıdır düşüncesiyle hareket ederseniz, en az mikarda faiz ödemiş olursunuz. Uzun vadeli konut kredisinin avantajı ise, taksitlerin kısa vadeli kredilere göre daha düşük olması nedeniyle, kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Şekerbank Kiraya Son Konut Kredisi paketi ile ev almak isteyen tüm müşterilerine en uygun ve uzun vadeli konut kredilerini sunmaktadır. Sizde Şekerbank şubelerini ziyaret ederek, 180 ay 15 yıl vadeli konut kredisi fırsatlarından faydalanabilirsiniz. İnternet üzerinden en uzun vadeli konut kredilerini hesaplayabilirsiniz.

About krediverenbankalar

One comment

  1. Peşinatsız ev kredi almak istiyorum uzun vadeli, şartları öğrenmek ve en uygun bankalar seçenekleri. Turizmda çalışiyoruz sezonluk iş, dolayisiyle sürekli iş değiştiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir