Home - Krediler - 1 saat içinde kredi veren bankalar
anında kredi veren bankalar
anında kredi veren bankalar

1 saat içinde kredi veren bankalar

En çabuk kredi veren banka şubeleri ve ihtiyaç kredileri

Çok kısa bir zaman içerisinde, en çabuk, anında, hızlı kredi çekmesi gerekenler için, bazı bankalar ışık hızında kredi veriyor. Yarım saatte, 5 dakika içinde En hızlı Müşteri sayısını arttırma ihtiyacı, bireysel ve ihtiyaç kredi tüketiminin bankalar arasında rekabet ortamına dönüşmesinden ötürü, devlet bankaları dahi artık hızlı kredi ve zahmetsiz kredi kullandırmaya yönelik kampanyalar ve stratejiler geliştirerek diğer bankalardan sıyrılmayı ve ön plana çıkmayı hedeflemektedirler. Bu sebeple anında kredi veren bankaların müşteriye aslında pratik ve hızlı yollardan kredi kullandırması son dönemde amaçladıkları finans politikasıdır.

1 SAAT İÇERİSİNDE KREDİ VEREN BANKALAR

Her geçen gün açılan yeni bankalar, katılım bankaları ile bankacılık sektöründe yaşanan rekabet oldukça artarken bankaların kendi aralarında yaşadıkları bu çekişme de en çok müşterilere yaramaktadır. Eskiden bankalar bir krediyi vermek için çok fazla kriter ararken ve değerlendirme sürecini epey uzun tutarken, şimdilerde ise kredi notunuz yüksek ise başvuru yapmasanız dahi sms’lerle ve çağrı merkezi aracılığı ile ‘krediniz hazır’ mesajı vermektedirler. Üstelik de yeni açılan bankaların müşteri sayısı oldukça az olduğu için piyasada güven sağlamak ve yer edinme amaçlı olarak, düşük faizli kredi paketleri sunup, diğer bankalara nazaran çok daha kolay kredi onayı verebilmektedirler. Özellikle kredi puanınız düşük ise yeni açılan bankalara başvuru yapabilirsiniz.

Sizlerin de bildiği ve hatırlayacağı gibi eskiden paraya sıkışık olduğumuzda yakınlarımıza, eşe dosta sorardık. Fakat günümüzde artık aklımıza gelen ilk seçenek bankalar olmaktadır. Yani artık ‘kimden borç isteyeyim’ sorusu yerine ‘en düşük faizli, en uygun kredi hangisi’ sorularına yoğunlaşmaktayız. Kredi faiz oranları eğer düşük ise,banka tabi ki daha az kar elde eder. Ve müşteri sayısı çok olan banka daha az kar etmeyi göze alabilir, çünkü çok sayıda müşteriden kar edeceği için toplam kar marjı yüksek olur yani halk dilinde sürümden kazanabilir. Ama yeni açılan bankalar ve katılım bankaları faiz oranını artırıp bir de kredi vermeye istekli olamazlar. Kısaca aynı faiz oranında banka ne kadar köklü ise, büyükse kredinizi onaylama ihtimali de o kadar yüksektir. Fakat kredi puanınız düşük ise ya da sıfırsa krediniz onaylanmaz. Kredi notunuz ortalarda ise bankanın o ay ki finansal durumuna göre krediniz onaylanır ya da onaylanmaz.

GARANTİ BANKASI 5 DK. DA KREDİ VERİYOR.

Günümüzde ister iş adamı olalım, ister çalışan, ister ev hanımı ya da emekli, hayatımızın bir döneminde acil olarak krediye ihtiyaç duyabiliriz. Bir şirket sahibi beklediği ödeme gelmediğinde, aldığı çek karşılıksız çıktığında, müşterisiyle bir sorun yaşadığında ssk ödemelerinde/maaş ödemelerinde sıkıntı yaşayabilir ve acil krediye ihtiyaç duyabilir. Ya da normal bir çalışan olursunuz ani bir hastalık ya da ölüm gibi durumlarda bir gün içinde krediye gereksinim duyabilirsiniz. Böyle bir durumda kefilsiz, şartsız, gelir belgesiz ve düşük faizli krediler imdadımıza yetişecektir.

Akbank

Akbank anında kredi veren bankalar deyince akla ilk gelen bankalardan biridir. Akbank direkt kredi uygulaması sayesinde şubeye gitmeye gerek kalmadan evinizden anında krediye başvuru yapıp, anında kredinizi kullanabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisini 15.000 TL’ye ödemek isterseniz aylık taksitleriniz 559 TL civarı olacaktır. Aylık faiz oranı ise %1,41 üzerinden hesaplanacaktır.

İş bankası

İş bankası 7/24 anında kredi paketi ile ihtiyaç kredinizi İşcep’ten ya da İş bankası internet şubesinden yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında da şubeye gitmenize gerek yoktur. İnternet sitesinde bulunan hızlı kredi seçeneği üzerinden 15.000 TL’ye kadar ve 36 ay vade ile başvuru yapabilirsiniz. Onaylanan kredi İş bankasındaki vadesiz mevduat hesabınıza aktarılır. 7 gün 24 saat başvurabilirsiniz. 10.000 TL’yi 36 ayda ödemek isterseniz %1,45 faiz oranı üzerinden faydalanabilirsiniz.

Finansbank enpara anında kredi

Enpara.com üzerinden ihtiyaç kredinizi şubeye bile gitmeden, dosya masrafsız, sigortasız olarak çekebilirsiniz. Başvuruda bulunmak için İnternet sitesinden formu doldurabilirsiniz. Örneğin; 30.000 TL’yi 36 ayda geri ödemek istediğinizde %1,40 faiz oranından yararlanabilirsiniz hem de kredi tahsis ücreti ya da hayat sigortası ödemesi yapmazsınız.

Teb bankası

Teb bankası da Cepteteb uygulaması ile anında kredi veren bankalar arasında yer alır. İnternet’ten başvuru  formunu doldurarak 5.000 TL’lik ihtiyaç kredisine %1,30 faiz oranı ile sahip olabilirsiniz.

Odeabank

Odeabank’ın nakit hazır kredi paketi ile 15.000 TL’ye kadar ihtiyaçlarınızı, kredi tahsis ücreti ödemeden internet üzerinden başvuru yaparak karşılayabilirsiniz.

Yapı kredi

Yapı kredi bireysel internet şubesi ve mobil şube üzerinden anında kredi çekebilirsiniz. 36 aya kadar vade imkanından yararlanabilirsiniz. Örneğin;10.000 TL’lik 36 ay vade ile bir ihtiyaç kredisi çektiğinizde %1,42 faiz oranı üzerinden yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank

Vakıfbank’ın hızır 7/24 paketi ile günün her saati ihtiyaç duyduğunuz nakite kavuşabilirsiniz. Maaşını Vakıfbank’tan alan ya da almayan herkes bankomat limitleri bulunmasa dahi limit artırımı talebinde bulunarak o anki ihtiyaçlarını karşılayabilir. Ayrıca Vakıfbank’ın Parmağınızın ucundaki kredi kampanyasına da atmlerden, cep telefonundan, İnternet üzerinden ve Vakıfbank şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. 18 yaşının üzerinde iseniz ve düzenli bir geliriniz var ise başvurunuz muhtemelen onaylanacaktır. Kredi başvurunuzu 24 saat boyunca yapabilirsiniz, başvurunuz olumlu sonuçlanır ise sms ile bilgilendirilirsiniz.

Denizbank

Denizbank’ın cebimde kredi kampanyası ile KREDİM yazıp T.C. kimlik numaranızı 3280’e gönderirseniz kredi sonucunuzu anında öğrenebilirsiniz. Herhangi bir evrak ya da kefil şartı yoktur. 36 aya varan vade seçeneği mevcuttur. 55.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

About krediverenbankalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir